18 / 06 / 2024

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Eylül müjdesi! Bu son dakika zammını duyan şok oldu! Hemen bakın!

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Eylül müjdesi! Bu son dakika zammını duyan şok oldu! Hemen bakın!

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği ödemelerinin tutarları da asgari ücret ara zammıyla beraber arttı. Peki 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği yeni zamla ne kadar oldu?  Bu son dakika zammını duyan şok oldu! Hemen bakın...Pek çok vatandaşın merak ettiği ve araştırdığı 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği ödemelerinde Eylül müjdesi geldi. Devlet tarafından ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara sosyal yardım ödemeleri verilirken, emekli ve memur zammı ile asgari ücret zammı sonrasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın engelli ve yaşlılara verdiği destek tutarları da arttı. 

Milyonlarca kişinin merakla beklediği emekli ve memur zammı ile asgari ücret zammıyla beraber; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nca engelli ve yaşlılara verilen bazı desteklerin dışında; eğitim ve sağlık alanında da ihtiyaç sahipleri için sunulan destek tutarları da yükseltilmiş oldu.

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Eylül müjdesi! Bu son dakika zammını duyan şok oldu! Hemen bakın!

Pek çok vatandaş 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım parası desteklerinin ne kadara yükseldiğini merak ediyor ve araştırıyor. Takvim Gazetesi'nden Çığıl Ön Yener'in haberine göre, devlet tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara birçok farklı nakdi destek ödemeleri yapılıyor. Konuyla ilgili olarak verilen son dakika bilgisine göre; 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım parası ödemelerinin ne kadar olduğu da açıklandı.

Peki pek çok kişi tarafından merakla beklenen 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğine ne kadar zam yapıldı? 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği yeni zamla ne kadar oldu?  Bu son dakika zammını duyan şok oldu! Hemen bakın...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön