29 / 02 / 2024

Ağustos 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

Ağustos 2019'da satışa çıkacak konut projeleri!

2019 yılının Ağustos ayında satışa çıkacak olan yeni konut projeleri uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Ağustos 2019'da satışa çıkacak projeler...Ekonominin lokomotifi olarak görülen inşaat sektöründe Temmuz ayı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesi ve dolar kurundaki hızlı yükseliş gibi sebeplerle durgun geçti.

Seçimlerin sonuçlanmasıyla yavaş yavaş gaza basan inşaat firmaları Ağustos ayında 3 yeni projeyi satışa çıkaracak. Ağustos ayında satışa çıkacak olan projeler uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Ağustos 2019'da satışa çıkacak o projeler...

1-Flores Topkapı

Ağustos 2019 da satışa çıkacak konut projeleri!


Flores projesi, İstanbul Topkapı'da hayata geçiriliyor. Ön satışları devam eden projenin Ağustos ayı içerisinde satışa çıkması planlanıyor. 2 bloktan meydana gelen Flora İstanbul projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. Flores Topkapı'da alışveriş için ticari alanlar, açık-kapalı otopark, hamam, fitness salonu, kütüphane ve sinema salonu gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Tel: 0(216) 650 83 11
Web: www.flores.com.tr

2-Keten İnşaat Nişantaşı

Ağustos 2019 da satışa çıkacak konut projeleri!


Nişantaşı'nın mimarı Keten İnşaat, bölgedeki yeni projesini Ağustos ayı içerisinde satışa çıkaracak. Nişantaşı Pamuk Apartmanı'nın yerinde yükselecek olan proje 20 daireden meydana geliyor. 10 katlı olarak tasarlanan projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

Tel: 0 212 233 49 10
Web: http://keteninsaat.com.tr/

3-Tiffany Suities

Ağustos 2019 da satışa çıkacak konut projeleri!

Tiffany Suities projesi Amerika Birleşik Devletleri'nde hayata geçiriliyor. Ağustos ayında satışa çıkacak projeler arasında yer alan Tiffany Suities projesinde fiyatlar 55 bin dolardan başlıyor. Türkiye'ye özel bir lansmanın da yapılacağı projedeki konutların alanları 15 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Konut projelerinde Temmuz durgunluğu!

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


Geri Dön