22 / 05 / 2024

Ahmet Ahlatcı kimdir?

Ahmet Ahlatcı kimdir?

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı kimdir? Ahmet Ahlatcı daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ahmet Ahlatcı'nın biyografisi....Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı kimdir? Ahmet Ahlatcı daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ahmet Ahlatcı'nın biyografisi....

Ahmet Ahlatcı kimdir?

Ahmet Ahlatcı kimdir?
Çorum Esnaf Kefalet Kooperatifi eski Başkanı Hüseyin Ahlatcı ve Fevziye Ahlatcı’nın 3 çocuğundan biri olan Ahmet Ahlatcı Çorum'da doğdu. Eğitimini büyük başarılarla tamamlayan Ahmet Ahlatcı, yönetim kurulu başkanı olduğu Ahlatcı Holding ile bir çok başarıya imza attı. 

Çorum’un en başarılı işadamları arasında gösterilen Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Çorum'da ilk AVM inşaatında da görev aldı. Türkiyenin 3 altın rafinerisinden birinin sahibi olan Ahmet Ahlatcı, değerli metalleri işleyip, yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağladı.

1984 yılında Çorum’da küçük bir kuyumcu dükkanı ile iş hayatına başlayan Ahlatcı Holding, 36 yılda 6 ana sektörde faaliyet gösteren firma 34 şirketi ile birçok projeye imza atıyor.

Ahlatcı Holding, altın ve döviz, enerji, sağlık, gayrimenkul, otomotiv ve finans sektöründe hizmet veriyor.

Ahmet Ahlatcı'nın sahibi olduğu firmalar:
- Ahlatcı Metal Rafineri
- Ahlatcı Kuyumculuk
- Ahlatcı Otomotiv
- AHL Enerhi
- AHL Park
- Çorum Gaz
- Kar Gaz
- Sürmeli Gaz
- Hattuşa Enerji
- Ahlatcı Eğitim Sağlık ve Yardım Vakfı
- Supra
 


Geri Dön