16 / 04 / 2024

Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine dev zam

Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine dev zam

Benzin ve motorin fiyatlarında indirim beklenirken araç sahipleri kötü haberi aldı. Brent petrolün 9 ayın dibini görmesinin ardından akaryakıt fiyatlarında büyük indirim beklentisi oldu. Ancak indirim beklenirken benzin ve motorine büyük zam geleceği öne sürüldü.Akaryakıt fiyatları yeni haftanın ilk gününde sürücüler tarafından yakından takip edilmekte. Brent petrolün 80 dolara kadar gerilemesiyle benzin ve motorin fiyatlarında büyük indirim beklentisi oldu. Ancak akaryakıt fiyatlarında indirim beklenirken zam yapılacağı iddia edildi. Bu iddiaların ardından araç sahipleri 'Benzine ne kadar zam gelecek? Motorinin litresin ne kadar zamlanacak?' sorularını sormaya başladı. Peki 3 Ekim 2022 Pazartesi benzin, LPG ve motorin fiyatları ne kadar? Benzinin litresi kaç TL? İşte 3 Ekim 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

PETROL FİYATLARI DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR
Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşla birlikte 130 dolarlara kadar ulaşan Brent petrol, Merkez Bankaları'nın faiz kararları sonrası sert düşüş yaşandı. ABD ham petrolü Ocak ayından beri ilk kez 80 doların altına gerilerken, Brent petrol 90 dolara kadar indi.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön