24 / 02 / 2024

Akbank Kayseri Ticari Şubesi yeni hizmet binasına taşındı!

Akbank Kayseri Ticari Şubesi yeni hizmet binasına taşındı!

Akbank'ın Kayseri Ticari Şubesi, Türkiye'nin gözde yatırım merkezlerinden Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni hizmet binasına taşınarak firmalara daha yakınlaştı

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalEkonomiyi yerinde ve etkin olarak desteklemek amacıyla şube ağını genişletmenin yanında, yenileme çalışmalarına da ağırlık veren Akbank, Kayseri Ticari Şubesi'ni yeni hizmet binasına taşıdı. Akbank Kayseri Ticari Şubesi'nin yeni hizmet binasındaki açılış törenine, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Genel Müdür Ziya Akkurt, Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, KOBİ ve Ticari Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota, Orta Anadolu Bölge Müdürü İlker Narman, Kayseri Ticari Şube Müdürü Levent Yılmaz ile bölge ve iş dünyasından temsilciler katıldı.

Akbank Kayseri Ticari Şubesi'nin yeni hizmet binasındaki açılış töreninde konuşan Akbank Genel Müdürü Ziya Akkurt, Türk ekonomisinin ve reel sektörünün daha da büyümesini sağlamak, müşterilerine daha da yakın olmak için şubeleşme atılımlarını sürdürdüklerinin altını çizdi.

Kayseri'de toplam 12 şube ile hizmet verdiklerini ifade eden Akkurt, Akbank Kayseri Ticari Şube'nin yeni hizmet binasına, firmalara daha yakın olabilmek için taşındığını vurguladı. Kayseri Ticari Şube'nin yeni hizmet binasıyla, üretimi, istihdam kapasitesi ve dış ticaret hacmi ile Türkiyenin gözde yatırım merkezlerinden biri olan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetlerine devam edeceğini kaydeden Akkurt, "Sanayinin tam merkezinde yer alan Kayseri Ticari Şubemiz Türkiye'deki 22 uzmanlık şubesinden biri olarak bölge müdürlüğümüze bağlı olmaksızın, doğrudan genel müdürlüğümüzle bağlantılı çalışıyor. Bu etkin yapı bankacılık işlemlerine hız kazandırarak müşteri hizmet kalitemizin ve müşteri memnuniyetinin daha da artmasını sağlıyor. Şubemiz uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile yeni binasında da şirketlerimizin finansal ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya, faaliyetlerini büyütmeleri için finansman desteği sağlamaya devam edecek. dedi.

Kayseri iş dünyasının başarılarıyla diğer Türk girişimcilere örnek olduğunu da hatırlatan Akkurt Akbankın Kayseride atılımlarını sürdürerek müşterileriyle birlikte büyüyeceğine ve her zaman olduğu gibi müşterilerinin yanında olmaya devam edeceğini de ekledi.

Akbank Kayseri Ticari Şubesi'nin yeni hizmet binasındaki açılış törenine KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan ve Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü de katıldı.

 

 


Geri Dön