05 / 03 / 2024

Akbank konut kredisi faiz oranı 0,99'a indi!

Akbank konut kredisi faiz oranı 0,99'a indi!

Bir konut kredi faiz indirimi de Akbank'tan geldi. Akbank, konut kredisinde faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99'a indirdi...Akbank, konut kredisi faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde yüzde 0,99'a düşürdü. 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Akbank tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99'luk avantajlı faiz oranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçenekleri de sunuyor.

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, müşterilerine en uygun koşullarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşıladığını söyledi. 

Oğuz, "Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma imkanı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde yüzde 0,99'a çektik." diye konuştu.

Oğuz, Türkiye ekonomisindeki ivmelenmenin devam etmesi için, Akbank’ın çalışmalarını aralıksız devam ettiğini söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti; "Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz" 

Yapı Kredi konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi!

Alternatif Bank konut kredi faizini yüzde 0,98’e indirdi!

Konut kredi faiz oranları Aralık'ta düşmeye devam eder mi?


Geri Dön