23 / 05 / 2024

Akbank’tan Büyük Fırsat. Harcadığınız para geri size ödenecek

Akbank’tan Büyük Fırsat. Harcadığınız para geri size ödenecek

Akbank'tan müşterilerine yönelik büyük bir fırsat geldi. Banka, harcamaların yarısını müşterilerine geri ödeyecek. Peki bu nasıl mümkün olabilir? İşte detaylar...Bankanın yapmış olduğu duyuruya göre, müşterilerin yapacakları harcamaların yarısı geri iade edilecek. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için bazı şartları taşımak gerekiyor. Bahsi geçen kampanyadan gençler faydalanabilecek. Özellikle de öğrenciler için oldukça cazip bir kampanya sunan Akbank, belli bir yaş grubuna yönelik bu kampanyayı düzenliyor. Kampanya, dijital platformlar üzerinden Akbanklı olan gençler için geçerli olacak. Sadece belli bir yaş gurubunu ve öğrencileri kapsayan bu kampanyada, yapılan harcamaların %50’si geri iade edilecek. Akbank’ın gençlere yönelik başlattığı bu kampanya, yıl sonuna kadar devam edecek.

Öncelikle kampanyaya başvurmak isteyen gençlerin, Üniversiteli Akbanklı programına üye olması bekleniyor. Bunun için Akbank Mobil’den bazı işlemleri yapmak gerekiyor. Öğrencilerin, uygulama üzerinden kampanyalar bölümüne giriş yaparak, Üniversiteli Akbanklı’ya katıla tıklaması gerekiyor. Ardından da gerekli formun doldurulması isteniyor.

İşlemleri yapan öğrenciler, Netflix, YouTube Premium, Spotify, Blu TV, Gain gibi dijital platforma Akbank kartı ile üye olabilirler. Ödenen üyelik ücretinin yarısı ise Akbank tarafından öğrencilere geri yatırılıyor. Her ay 100 TL’ye kadar öğrenciler geri ödeme alabilecekler. Kampanyanın şartlarına göre geri ödemeler aylık olarak 100 TL ile sınırlandırılmış durumda.

Kampanya yalnızca dijital platformlardan alınacak üyelikler için geçerli olacak. Öğrenciler, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess haricindeki diğer kartlarla kampanyaya katılım gösterebilecekler.


Geri Dön