04 / 03 / 2024

Akbank'tan tüm müşterilerine promosyon duyurusu! Vakıf, Ziraat ve Halkbank kadar veriyorlar

 Akbank'tan tüm müşterilerine promosyon duyurusu! Vakıf, Ziraat ve Halkbank kadar veriyorlar

Akbank, tüm müşterilerine promosyon duyurusunda bulundu. Bankanın promosyon miktarı Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'ın emeklilere verdiği promosyon miktarı ile eşit seviyede gerçekleşti.Bankalar, emekli promosyonlarının yanı sıra yeni promosyonlarını da duyurmaya devam ediyor. Akbank son olarak yeni promosyon kampanyasının detaylarını açıkladı. Buna göre bankaya davet edilen her arkadaş veya eş dost başı verilecek para açıklandı. Bu rakamın toplamının Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat'ın emekli promosyonuna eş değer olduğu görüldü. 

TOPLAMDA 1000 TL VERECEKLER

Akbank kart sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Akbank tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Akbank tarafından başlatılan kampanyada 1000 TL’ye kadar chip-para verileceği aktarıldı. Kampanyanın ayrıntıları belli olurken müşterileri de duyuruldu. Akbank’tan alınan bilgilere göre, banka müşterisi yakını Akbank kredi kartıyla harcama yaparsa 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her yakını için 100 TL, toplam 1.000 TL chip-para kazanılacağı ifade edildi.

DAVET KODUYLA ÇAĞIRACAKSINIZ

Akbank tarafından yapılan duyuruda Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapmaları ve/veya Akbank FAV’lı olmaları durumunda chip-para kazanılacağı belirtildi ve kampanyadan Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapıp sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yaptıranlar ve/veya Akbank FAV’lı yapanlar yararlanabileceği vurgulandı.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön