15 / 07 / 2024

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tadilatı için Bartek Elektrik ile anlaştı!

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tadilatı için Bartek Elektrik ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın elektrik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret ile anlaştı.Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yüklenici sözleşmesi hakkında açıklama yaptı. 

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde kain ve T.C. Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde  Ada N 378 ve Parsel N 25 ‘de kayıtlı taşınmazda yapılacak Çok Katlı Mağaza niteliğindeki binanın elektrik tesisat işleri için yapılan ihalede alınan tekliflerin değerlendirilmesi neticesinde, söz konusu taşınmaz  ile ilgili olarak yapılacak elektrik tesisat işleri için Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 'nin yüklenici firma olarak seçilmesine ve şirket ile Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında akdedilecek Elektrik Tesisat İşleri Yüklenici Sözleşmesi'nin koşullarının yönetim kurulumuzca onaylanmasına karar verildi.

Akiş GYO'nun KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzca,

Şirketimizin maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde kain ve T.C. Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde  Ada N 378 ve Parsel N 25 ‘de kayıtlı taşınmazda yapılacak Çok Katlı Mağaza niteliğindeki binanın elektrik tesisat işleri için yapılan ihalede alınan tekliflerin değerlendirilmesi neticesinde, söz konusu taşınmaz  ile ilgili olarak yapılacak elektrik tesisat işleri için Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 'nin yüklenici firma olarak seçilmesine ve Şirketimiz ile Bartek Elektrik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında akdedilecek Elektrik Tesisat İşleri Yüklenici Sözleşmesi'nin koşullarının yönetim kurulumuzca onaylanmasına

karar verilmiştir.

Saygılarımızla, 
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Geri Dön