15 / 07 / 2024

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tesisat işleri için Mekanik İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tesisat işleri için Mekanik İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt ile anlaştı.Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yüklenici sözleşmesi hakkında açıklama yaptı. 

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde kain ve T.C. Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde  Ada N 378 ve Parsel N 25 ‘de kayıtlı taşınmazda yapılacak Çok Katlı Mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihalede alınan tekliflerin değerlendirilmesi neticesinde, söz konusu taşınmaz ile ilgili olarak yapılacak mekanik tesisat işleri için Promech Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt Ltd. Şti.'nin yüklenici firma olarak seçilmesine ve şirket ile Promech Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. arasında akdedilecek Mekanik Tesisat İşleri Yüklenici Sözleşmesi'nin koşullarının yönetim kurulumuzca onaylanmasına karar verildi.

Akiş GYO'nun KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzca,

Şirketimizin maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde kain ve T.C. Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde  Ada N 378 ve Parsel N 25 ‘de kayıtlı taşınmazda yapılacak Çok Katlı Mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihalede alınan tekliflerin değerlendirilmesi neticesinde, söz konusu taşınmaz ile ilgili olarak yapılacak mekanik tesisat işleri için Promech Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt Ltd. Şti.'nin yüklenici firma olarak seçilmesine ve Şirketimiz ile Promech Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. arasında akdedilecek Mekanik Tesisat İşleri Yüklenici Sözleşmesi'nin koşullarının yönetim kurulumuzca onaylanmasına,

karar verilmiştir.

Saygılarımızla, 

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Geri Dön