18 / 04 / 2024

Akiş GYO ve Akbatı AVYM'ye toplam 15 ödül!

Akiş GYO ve Akbatı AVYM'ye toplam 15 ödül!

Her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’tan, Akiş GYO ‘’Yaşam Akademisi’’ projesi ile 4, Akbatı AVYM ise 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdiği çeşitli projelerle 11 ödüle layık görüldü.Akiş GYO ve Akbatı AVYM 

Hermes Creative Awards’tan toplam 15 ödülle döndü


Akiş GYO A.Ş’nin bir markası olan Yaşam Akademisi ile  Türkiye’de ilk defa bir gayrimenkul firması halkı bilinçlendirmek ve toplum gelişimine katkıda bulunmak amacı ile ücretsiz olarak;  sağlık, kişisel gelişim, doğal beslenme, doğal güzellik, evcil hayvan bakımı, kahkaha yogası, bebek bakımı, çocuk gelişimi, astroloji ve finans gibi pek çok farklı konuda söyleşi gerçekleştirmektedir.  Birbirinden renkli programları ve ilgi çekici söyleşileriyle merak edilen konularda, alanında uzman isimleri konuklarıyla buluşturan “Yaşam Akademisi” projesi Hermes Creative Awards’ta 2 Platin, 2 Altın ödüle layık görülmüştür.


Akiş GYO A.Ş. yatırımı olan Akbatı AVYM’ de Hello Kitty, Akbatı Sosyal Medya projeleriyle 2 Platin, Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu, Akbatı Facebook, Bayrak Sizsiniz, Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım, Yeni Yıl Kitapçığı, Anneler Her Gün Öğrenir, Her Şeyi Öğretir projeleriyle 6 Altın ödülün sahibi olmuştur. Okuma Günü Etkinlikleri, Bahar Dönemi Door Hanger, 4. Yıl Dönümü Kitapçığı projeleriyle de 3 Onur Ödülü’ne layık görülen Akbatı AVYM, toplamda 11 ödülün sahibi olmuştur.

Akiş GYO ve Akbatı AVYM’nin Hermes Creative Awards’ta ödül alan projeleri:

Akiş GYO ödülleri 


Haber Cumhuriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Avvards'tan, Akiş GYO "Yaşam Akademisi" projesi ile 4, Akbatı AVYM ise 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdiği çeşitli projelerle 11 ödül aldı. "Yaşam Akademisi" projesi Hermes Creative Avvards'ta 2 Platin, 2 Altın, Akbatı AVYM' de Hel10 Kitty, Akbatı Sosyal Medya projeleriyle 2 Platin, Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu, Akbatı Facebook, Bayrak Sizsiniz, Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım, Yeni Yıl Kitapçığı, Anneler Her Gün Öğrenir, Her Şeyi Öğretir projeleriyle 6 Altın ödülün sahibi oldu. Okuma Günü Etkinlikleri, Bahar Dönemi Door Hanger, 4. Yıl Dönümü Kitapçığı projeleriyle de 3 Onur Ödülü'ne layık görülen Akbatı AVYM, böylece toplamda 11 ödülün sahibi oldu. 
CumhuriyetGeri Dön