16 / 06 / 2024

Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor!

Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika uzaklıkta bulunan Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor. Bilgiçler Yapı güvencesiyle yükselen proje birçok iş kolunu buluşturuyor.Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde bulunan proje geniş, ferah modern ticaret merkezi olarak yükseliyor.

27 bin 500 metrekare inşaat alanı, 6 bin 500 metrekare arsa alanına sahip Aktim Ticaret ve İş Merkezi yeni nesil iş merkezi mantığı ile inşa edildi. 

Bilgiçler Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanlar mevcut. 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi yüksek karlılık sunuyor!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ticari alanların tamamı yükleme boşaltma ve araç parkına uygun şekilde tasarlanmış olup, tamamı gün ışığı alacak şekilde projelendirildi.

Toplam 46 bağımsız bölümden meydana gelen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara,  makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolu bir araya geldi. 

    


Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde sunulan ayrıcalıklar

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika


Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr


Geri Dön