18 / 04 / 2024

Alanya Belediyesi'nden 1400 metrekarelik dev tesis yatırımı!

Alanya Belediyesi'nden 1400 metrekarelik dev tesis yatırımı!

Alanya Belediyesi tarafından Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı marangozhanesi 1400 metrekarelik dev bir tesise taşıdı. Yeni adımla beraber mobilya ve dekor anlamında A’dan Z’ye her şey bu tesiste ivedilikle üretilecek.Alanya Belediyesi, daha hızlı, daha kaliteli ve daha etkin hizmet adına adeta endüstriyel bir yapıya sahip oluyor. Milliyet'te yer alan habere göre; üretken Belediyecilik için ilçe genelinde bulunan bank, ahşap kamelyalar, dekorlar, Belediye hizmet binasında kullanılan mobilyaların üretildiği atölye büyüyerek bir tesis haline döndü. İçerisinde boyahanenin de bulunduğu Marangozhanede, A’dan Z’ye bütün üretim, sevkiyat ve yerleştirme işlemleri, yerinde ve zamanında tek elden hızlı bir şekilde bu tesisten yapılacak.

Alanya Belediyesi nden 1400 metrekarelik dev tesis yatırımı!

BAŞKAN YÜCEL’DEN EKİBİNE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Alanya Sanayii’nde bulunan atölye Oba Mahallesi, Basırlı Mevki, Uygurlar Sokak’ta bulunan 1400 metrekarelik tesise taşındı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, taşınma ve yerleşme aşamasında bulunan tesisi ziyaret edip burada çalışan ekip arkadaşlarına ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu. Başkan Yücel’e tesis ziyaretinde, Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar da eşlik etti.

Alanya Belediyesi nden 1400 metrekarelik dev tesis yatırımı!

YÜCEL: “ÜRETİYOR, BÜYÜYOR, BÜYÜDÜKÇE DAHA İYİ HİZMET VERİYORUZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, marangozhanenin yeni tesisinden oldukça etkilendiğinden bahsederek, şu açıklamalarda bulundu: “Alanya Belediyesi büyüyen ve büyüdükçe daha iyi hizmetler yapan bir belediye. Bugün Park ve Bahçeler Müdürlüğü’müze bağlı marangozhanemizi yeni yerinde ziyaret ettik. Öncesinde sanayii bölgesinde küçük bir alanda olan atölyemizi, 1400 metrekarelik dev bir tesise taşıdık. Alanya’mızın cadde ve sokaklarındaki Belediyemize ait bütün mobilyalar, dekorlar, hizmet binalarımızdaki ofislerimizde bulunan mobilya gurupları, araç ve gereçlerimizi burada kendimiz üretiyoruz. Bu tesisimizle birlikte yerinde ve zamanında hizmetimize hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Alanya Belediyesi’nin yıllarca ihtiyacını karşılayacak bir alan oluşturduk. Hayırlı olsun.''


Geri Dön