24 / 07 / 2024

Altın bilezik fiyatları resmen çakıldı! Bu bilezikler kapış kapış satılıyor! 10 Nisan 2023 altın bilezik fiyatları

Altın bilezik fiyatları resmen çakıldı! Bu bilezikler kapış kapış satılıyor! 10 Nisan 2023 altın bilezik fiyatları

Altın fiyatları güne düşüşle başladı. Altının ons fiyatı 2000 doların altına geriledi. Altın fiyatları düşerken altın bilezik fiyatları da resmen çakıldı. Bu bilezikler kapış kapış satılıyor! 10 Nisan 2023 altın bilezik fiyatları

Altın fiyatları haftanın ilk işlem gününe düşüşle başladı. Altının ons fiyatı geçtiğimiz hafta 2000 doları geçerken bugün 2000 doların altına geriledi. Altın ile birlikte altın bilezik fiyatları da resmen çakıldı. Altın bilezik fiyatları yatırımcılar ve düğünü olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Altın fiyatları bu hafta içinde açıklanacak olan AVD enflasyon rakamlarının etkisi ile geriledi. Peki altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? 14,18 ayar altın bilezik kaç TL? 22 ayar altın bilezik ne kadar? 10 Nisan 2023 altın bilezik fiyatları.
 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön