18 / 06 / 2024

Altın fiyatlarında Polonya rüzgarı! Tersine döndü! Rakamları görenler ''eyvah'' dedi! 17 Kasım 2022 altın fiyatları

Altın fiyatlarında Polonya rüzgarı! Tersine döndü! Rakamları görenler ''eyvah'' dedi! 17 Kasım 2022 altın fiyatları

Altın fiyatları dün hızlı yükselişine devam ederken ons altın 1770 doları test etti. Bugün ise altın fiyatlarında ''Polonya rüzgarı'' etkili oldu ve altın fiyatları düştü. Son dakika altın fiyatlarını görenler ''eyvah'' dedi. Peki bugün altın fiyatları ne kadar? İşte canlı 17 Kasım 2022 altın fiyatlAltın fiyatları son dakika gelişmeleri merak konusu olmaya devam ediyor. Altın dün hızla yükselirken ons tarafında 1770 doları test etti. Altın fiyatları dün rekor kırarken son iki hafta içinde yüzde 10'dan fazla yükseliş kaydetti. Bugün ise altın fiyatları tersine döndü ve dalgalanlamaya başladı. Altın fiyatlarında görülen ''Polonya rüzgarı'' altın fiyatlarınn dalgalanmasına neden oldu.  

  Altın fiyatlarında Polonya rüzgarı! Tersine döndü! Rakamları görenler eyvah dedi! 17 Kasım 2022 altın fiyatları

Altın fiyatlarında jeopolitik risk iştahının artması ile altın fiyatlarında dalgalanmalar meydana geldi. Dün akşam Polonya'nın Ukrayna sınırındaki bir köye düşen füze jeopolitik gerilimi artırdı.  ABD Başkanı  Jeo Biden'ın  düşen füze ile ilgili Rusya tarafından fırlatılma olasılığının düşük olduğunu açıkladı ve altın fiyatları yükselişine ara verdi. Son üç ayın en yüskek rekorunu yaşana altın fiyatları bugün tersine döndü ve düşüş görülüyor.

Peki bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Yarım altın kaç TL? Cumhuriyet altını kaç lira? Ata altın Atabeşli ve gremse altın ne kadar oldu? İşte 17 Kasım 2022 son dakika canlı altın fiyatları...


Geri Dön