16 / 04 / 2024

Altınbaş indirim günleri devam ediyor! Yüzde 35'e varan indirim kampanyası! Altınbaş fiyat listesi 30 Eylül 2022

Altınbaş indirim günleri devam ediyor! Yüzde 35'e varan indirim kampanyası! Altınbaş fiyat listesi 30 Eylül 2022

Altınbaş'ta indirim günleri devam ediyor. İstediğiniz tüm takılarda yüzde 35' E varan indirim kampanyası sizleri bekliyor. Peki altınbaş altın, küpe, yüzük, bileklik, kolye fiyatları ne kadar? İşte Altınbaş indirim günleri fiyat listesi 30 Eylül 2022...Takı almak için indirim fırsatlarını takip edenler için güzel haber geldi. Altınbaş'ta indirim günleri devam ediyor. Altınbaş yüzde 30'a varan indirim kampanyası ile istediğiniz tüm takılarda büyük kampanya başlattı. 

Peki Altınbaş altın, küpe, yüzük, kolye ve bileklik fiyatı ne kadar? İşte Altınbaş indirimli ürünler fiyat listesi 30 Eylül 2022...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön