14 / 04 / 2024

Alya Mercan'da yüzde 0,97 faiz fırsatı!

Alya Mercan'da yüzde 0,97 faiz fırsatı!

Akkuş Gayrimenkul’ün stratejik ortağı olduğu BOSS4 Gayrimenkul imzasıyla Beylikdüzü- Kavaklı’da hayata geçirilen Alya Mercan projesinde yüzde 0,97 faiz fırsatı sunuluyor.Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markaları arasında yer alan Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, 2021'in ilk projesi Alya Mercan’da yatırımcılar için benzersiz bir ödeme avantajı sağlıyor. 5 bin 548 metrekarelik alan üzerinde, 4 blokta 4 katlı olarak hayata geçirilen, 84 daireden meydana gelen projenin inşaat çalışmaları hızla sürerken, yatırımcılardan gelen talep karşısında oldukça avantajlı bir ödeme planı meydana getirildi. Bu kapsamda her büyüklükteki daire için yüzde 0.97 faiz oranıyla 120 aya kadar uzanabilen vadelendirme avantajı sağlanıyor. Alya Mercan projesinde 97 ile 326 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip dairelerin fiyatları 600 bin TL’den başlayıp, 3 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat olarak, 2021 yılının ilk projesi Alya Mercan ile yatırımcıları Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da “Nefes aldıran rengârenk bir yaşam” ortamıyla tanıştırmaya hazırlandıklarını dile getiren Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, yatırımcılara sundukları ödeme avantajıyla da onlara rahat bir nefes aldırmayı hedeflediklerine değindi.  Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

Yatırımcılar, projede yaşam başlamadan rahat bir nefes alıyor

“Projemizin merkezi lokasyonu, yatay mimari tasarımı, tüm bloklarını birleştiren geniş bahçesi, hemen her dairede balkon bulunması gibi özellikleriyle yola çıkarak yatırımcılarımıza “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” ortamı vaat ediyoruz. Üstelik yola çıkarken, yatırımcılarımıza inşaat çalışmalarımıza ara vermeden projemizi hızla tamamlayarak, belirlediğimiz tarihte teslimleri gerçekleştireceğimiz yönünde bir söz de verdik. Bugün geldiğimiz son noktada yatırımcılarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmek için inşaat çalışmalarımızla hızla ilerlerken, projemiz ile sunduğumuz avantajlara bir yenisini daha ekliyoruz. Faiz oranlarının yeniden tırmanışa geçtiği bir ortamda, yatırımcılarımızı yüzde 0,97 faiz oranı ve 120 aya varan vadelendirme avantajı sunuyoruz. Böylece yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajları çeşitlendiriyoruz. Onlara “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam”ın kapılarını açmadan önce, ömür boyu sürecek rahat bir nefes aldırıyoruz. 

Alya Mercan da yüzde 0,97 faiz fırsatı!

Bölgeye yeni yaşam anlayışı kazandıracak

Alya Mercan, Beylikdüzü’nün merkezinde bulunan konumu, sahip olduğu yatay mimari konsepti ve “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandıracak. Kentin kalabalığından uzak, ferah bir yaşam alanı yaratan proje, merkezi konumunun verdiği avantajı, sunduğu izole ama aynı zamanda aktif yaşam anlayışıyla bir araya getiriyor. 4 bloğun tümünü birleştiren geniş bir bahçesi bulunan Alya Mercan, sosyal donatı alanlarıyla doğanın içinde, tam anlamıyla bir sosyalleşme ortamı yaratıyor. 

Çocuklu aileler ile beyaz yaka çalışanları buluşturuyor

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Kavaklı’da yükselen Alya Mercan, sunduğu yatay mimari konsept, “Nefes aldıran rengarenk bir yaşam” atmosferiyle bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırıyor. 97 ile 326 metrekare arasında değişen, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 2 salon, 5 oda 2 salon, 6 oda 2 salon büyüklükte, 4 blokta toplam 84 daireden meydana gelen proje, üst düzey donanımıyla çocuklu aileler ile beyaz yaka çalışanların beklentisini aynı anda karşılıyor. İnşaat çalışmaları hızla devam eden projede teslimler, Aralık 2022’de yapılacak.

Beylikdüzü’nün kalbinde

Alya Mercan, Beylikdüzü’nün kalbindeki konumuyla yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya 5, Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık mesafede yükselen  proje; okullar bölgesine 1 dakika, İDO iskelesine 5 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 5 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika mesafede yer alıyor.

Nefes aldıran ferah yaşam alanı


Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Mercan projesi, 4 bloğu birleştiren geniş bahçesiyle nefes aldıran ferah bir yaşam alanı sağlıyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak dizayn edilen proje; içerisinde bulunan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıyla da ferah yaşam alanı konseptini de  destekliyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sağlıyor.
                                               
Telefon: 444 25 92
Web: www.alyamercan.com
 


Geri Dön