22 / 02 / 2024

Analistlerden çılgın altın yorumu: 2 günde her şey değişecek, yatırımcılar bakmadan geçmeyin

Analistlerden çılgın altın yorumu: 2 günde her şey değişecek, yatırımcılar bakmadan geçmeyin

Analistlerden altınla ilgili çılgın bir yorum geldi. ABD'den açıklanacak enflasyon ve Merkez Bankası'nın faiz kararının altında çok şeyi değiştireceğini belirten analistler, altının kısa sürede beklenen seviyeye çıkmaması durumunda düşüş eğilimi göstereceğini savunuyor.

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalAltın fiyatlarının yükselmesinin ardından birçok yatırımcı altınını satma kararı almış, birçok yatırımcı da yeniden altın almak için beklemeye geçmişti. Altın fiyatlarıyla ilgili yatırımcıları çok yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön