24 / 05 / 2024

Arçelik MF 30 QBG 30 lt Mini Fırın en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 1 Mart 2023 fiyat listesi

Arçelik MF 30 QBG 30 lt Mini Fırın en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 1 Mart 2023 fiyat listesi

Arçelik MF 30 QBG 30 lt Mini Fırın, sahip olduğu geniş iç hacim,10 farklı pişirme fonksiyonu ve Quartz Izgara ile her çeşit yemeği kısa sürede tüketilecek duruma getiriyor. Arçelik MF 30 QBG 30 lt Mini Fırın en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 1 Mart 2023 fiyat listesi
Yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş Arçelik mini fırın bir çok pişirme fonksiyonu ile mutfakta yeni deneyimler yaşatır. Çeşit çeşit yemeği çok kısa sürede pişirerek ev hanımlarından tam not alır.

  • Arçelik MF 30 QBG 30 lt Mini Fırının sahip olduğu, 10 adet otomatik pişirme fonksiyonuyla pişirmek istediğiniz yiyeceğe uygun pişirme fonksiyonunu seçmeniz ve fırın uyarı verdiğinde su koymanız yeterlidir.
  • Yeni nesil Quartz Isıtıcılar sayesinde daha kısa sürede yemekleri kurutmadan içindeki suyu koruyarak üzeri çıtır et yemekleri yapmak artık mümkün. Yine Quartz ısıtıcıları sayesinde sıcaklık 270°ye kadar çıkar ve pizza, pide, lahmacun gibi yiyeceklerin 7-8 dakikada pişer.
  • Üst ızgarada yer alan Quartz ısıtıcı ve ısıyı eşit dağıtan fan sayesinde tepsi yerini değiştirmeye gerek kalmadan %95’e kadar homojen pişirme elde edilir.
  • Yeni Arçelik mini fırınlarda bulunan Buhar Destekli pişirme programı sayesinde pişirme sırasında yalnızca bir tuşa basarak fırın içerisinde buhar yayılmasını sağlanır.Mini fırında İçi yumuşak dışı çıtır daha kabarık hamur işleri ve ev yapımı ekmek pişirebilirsiniz.
  • Çift camlı kapağı sayesinde olası küçük kazaların önüne geçerek daha güvenli bir kullanım elde edilir. Ayrıca çıkarılabilir iç camı sayesinde temizlik kolaydır.

Peki Arçelik mini fırın en ucuza nerede satılıyor? 
 


Geri Dön