17 / 06 / 2024

Arnica Tesla Ergo Active Et14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ne kadara satılıyor? 28 Şubat 2023 fiyat listesi

Arnica Tesla Ergo Active Et14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ne kadara satılıyor? 28 Şubat 2023 fiyat listesi

Arnica Tesla Ergo Active Et14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge,yüksek emiş motor gücüne sahip teknolojisiyle ve özel filtre sistemleriyle etkili temizlik performansı sunuyor. Arnica Tesla Ergo Active Et14340 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ne kadara satılıyor? 28 Şubat 2023 fiyat listesi
Ev temizliğinde en önemli araç gereçlerden biri olan elektrikli süpürge sağladığı ergonomik avantajlar sayesinde bir çok kişi tarafından tercih ediliyor. Arnica elektrikli süpürge üstün emiş gücüne sahip olmasının yanı sıra emniyet sistemiylede merak konusu oluyor.

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖZELLİKLERİ

  • Arnica elektrikli süpürge sahip olduğu motoru minimum enerji harcayarak maksimum güçte kullanır. 750 watt motor gücü ile 3 litre toz haznesi kapasitesi sayesinde evinizin her yerini toz haznesini boşaltmanıza gerek kalmadan tek seferde etikili temizlik ortaya koyar.
  • Arnica Tesla Et14340 elektrikli süpürge hem yatay hem dikey kullanım özelliğiyle öne çıkıyor.Süpürgenin emiş türü, kuru olarak ifade ediliyor. Buna ek olarak Arnica süpürgenin emiş gücü 145 Watt olarak ölçülüyor.
  • Elektrikli süpürgenin gürültü ses seviyesi 74 dB olarak ölçülüyor.Süpürgenin tutma sapında bulunan kumandası ile ürünü çalıştırabilir, kapatabilir veya derecesi artırılıp azaltılabilirsiniz. Böylece pratik bir kullanım imkanı elde etmiş olursunuz.
  • Arnica süpürgenin borusu paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Süpürgenin hareket alanı 11 metredir. Bu sayede kullanıcılar geniş kullanım alanına sahip olarak bir çok yeri temizler. 

Peki Arnica elektrikli süpürge nasıl bir tasarıma sahiptir? 

 


Geri Dön