16 / 06 / 2024

Arzum Elektrikli Süpürge 3.899 TL! Özellikleri neler? En ucuza nerden alınır? İşte 4 Şubat 2023 fiyat listesi

Arzum Elektrikli Süpürge 3.899 TL! Özellikleri neler? En ucuza nerden alınır? İşte 4 Şubat 2023 fiyat listesi

Arzum elektrikli süpürgenin sağladığı yüksek performans ile ev temizliği artık çok kolay. Arzum filtreli  süpürge; emiş türü, filtre yapısı, kullanım şekli ve toz haznesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Arzum 4 Şubat 2023 fiyat listesiArzum Elektrikli Süpürge 3.899 TL! Özellikleri neler? En ucuza nerden alınır? İşte 4 Şubat 2023 fiyat listesi
Her evin temel ihtiyaçları arasında yer alan elektrikli süpürge sağladığı avatajlar ile ev hanımlarının eli kolu oluyor. Her yüzeyde kolayca süpürme işlemini yapan ve tüm tozları temizleyen Arzum elektrikli süpürge çokça tercih ediliyor.

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖZELLİKLERİ

  • Yatay kullanım tipli elektrikli süpürge kolay bir şekilde muhafaza edildiği gibi koltuk aralarına ve engebeli yerlere kolaylıkla girebiliyor.
  • Kuru emiş türlü Arzum elektrikli süpürgenin motor gücü 899 W olarak biliniyor. Bu güç ile çalışan elektrikli süpürge iri taneli parçacıkları bile kolayca temizleyebiliyor. Gözle görülmeyen toz, kıl ve tüy gibi maddeleri ortamdan arındıran elektrikli süpürge maksimum hijyen sunuyor.
  • Sert zeminde ve halı gibi yumuşak zeminlerde etkili olan elektrikli süpürge yüksek emiş gücü ile günlük kullanım için pratiklik sağlıyor.
  • Yüksek emiş gücü teknolojisi sayesinde evcil hayvanların bıraktığı tüyler ve diğer kirler kısa süre içerisinde ortamdan temizleniyor.
  • 72 dB gürültü seviyesine sahip olan elektrikli süpürge gürültü kirliliğini ortadan kaldırıyor.Hepa filtreli elektrikli süpürge kiri ve tozu hapsediyor 
  • 2.2 litre toz kapasitesi ile işlev gösteren elektrikli süpürge işlem sırasında devamlılık göstererek sürekli toz haznesini temizlemeye gerek kalmadığından temizlikte verimlilik sunuyor.

Peki ürünün dikkat çeken diğer özellikleri nedir? En uygun fiyata nerden alınır?


Geri Dön