05 / 03 / 2024

AS Yapı, AS Concept projesi 60 aya varan vade fırsatıyla ön talep topluyor! Yeni proje!

AS Yapı, AS Concept projesi 60 aya varan vade fırsatıyla ön talep topluyor! Yeni proje!

Firma: AS Yapı

Proje: AS Concept

AS Yapı, İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde, mahalle konseptiyle modern ve özel yaşam fikrini birleştirdiği AS Concept projesinde 60 aya varan vade fırsatıyla ön talep toplamaya başladı.AS Yapı tarafından inşa edilecek  AS Concept  projesi, yüzde 10’dan başlayan peşinatlar ve 60 aya varan vade fırsatıyla, konut sahibi olmak isteyenlerin dilediği gibi belirleyebilecekleri ödeme planı imkânıyla 11 Mart tarihine kadar sürecek ön talep toplama dönemi başladı.

Toplam 13.839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire, 21 mağaza yer alıyor. Proje toplamda 3 blok 19 kattan oluşmakta.

AS Yapı, AS Concept projesi 60 aya varan vade fırsatıyla ön talep topluyor! Yeni proje!

AS CONCEPT NEREDE? LOKASYON BİLGİSİ

Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy, doğusunda Ataköy ve Yeşilköy, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir olan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor.

Aynı zamanda Altınbaş ve Kültür üniversitelerine yürüyüş mesafesinde, Medipol Mega ve Acıbadem Atakent hastanelerine rahatça ve hızlıca ulaşılabilen, Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Kuyumcukent gibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde, Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanı başında olan AS Concept, biri 300 metre uzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor, bu özelliklerinden dolayı da Basın Ekspres Yolu üzerindeki en değerli projelerden biri olarak görülüyor.

AS CONCEPT SOSYAL DONATILAR NELER?

AS Concept projesinde sosyal donatılar, açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve cafe-restaurant ile diğer tüm ihtiyaçları karşılıyor. 

AS Yapı, AS Concept projesi 60 aya varan vade fırsatıyla ön talep topluyor! Yeni proje!

AS CONCEPT PROJESİNDE DAİRE FİYATLARI NE KADAR? 23 OCAK 2024 FİYAT LİSTESİ

Lansman öncesi ön talep dönemine özel uygun fiyatlar ile birlikte, düşük peşinat, uzun vadeli ve düşük taksitli ödeme seçenekleriyle yeni nesil rezidans daire imkanı sunan AS Concept’te projenin Aralık 2025’te teslim edilmesi hedefleniyor.

1+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 900 bin liradan,

2+1 dairelerin fiyatları 7 milyon 900 bin liradan,

3+1 dairelerin fiyatları ise 13 milyon 900 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

WEB: https://asconcept.com.tr/

TEL: 444 43 14 

Ticarethane METKAP'ta sıfır faiz 18 ay vade avantajı!

projeye sorGeri Dön