15 / 06 / 2024

Asgari ücrete zam sinyali! Kanuni düzenleme yapılabilir! 

Asgari ücrete zam sinyali! Kanuni düzenleme yapılabilir! 

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, asgari ücretle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu ve bu konuya ilişkin kanuni düzenleme yapılabileceğinin altını çizdi.Afyonkarahisar'da gazetecilerle görüşen  Ankara  Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, gündemle ilgili soruları cevapladı ve asgari ücretle ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Asgari ücrete zam sinyali! Kanuni düzenleme yapılabilir! 

Son günlerde asgari ücrete 2. zam yapılıp yapılmayacağı gündemden düşmüyor. ASO Başkanı Nurettin Özdebir, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Özdemir'in o açıklamaları...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön