22 / 04 / 2024

Avrupark Bahçekent'te lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar!

Avrupark Bahçekent'te lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar!

Firma: Cihan İnşaat

Proje: Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent'ten ev sahibi olamk isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuluyor. Projede daire fiyatları 204 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Emlak Konut GYO güvencesiyle  Cihan İnşaat  ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor.


İstanbul’un Avrupa yakasına kurulan yeni şehrin tam kalbinde  Bahçekent’te,  Cihan İnşaat  ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Avrupark Bahçekent, yıl sonu kampanyasıyla dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. Avrupark Bahçekent’in “Biz bize ödeme planı” ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor. “Biz bize ödeme planı” kapsamında 1+1 daireler 204 bin liradan, 2+1 daireler 295 bin liradan, 3+1 daireler 369 bin liradan, 4+1 dairelerse 445 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1.20 civarında olduğu bir dönemde sıfır faizle ev sahibi olma fırsatı sunduklarını söyleyen  Cihan İnşaat  İş Geliştirme Ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır,  “Ev almak isteyen herkese şirket bünyesinde finans kolaylığı sağlıyoruz. 


Kampanyamızdan yararlanıp peşinatın yüzde 25’ini verenler borcun kalan kısmını 36 ay boyunca hiç faizsiz ödeme imkanına sahip olacak” dedi. Kısa bir süre için geçerli olacak kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü belirten Hışır, “Hem bir evim olsun hem de değeri her geçen gün artsın” diyen herkesi kampanyadan yararlanmaya davet etti. Bahçekent’in ilk projelerinden biri olan Avrupark’ın alıcısına parlak bir gelecek sunduğunu belirten Hışır, “İnsan odaklı tasarımını Bahçekent’in olanaklarıyla birleştiren projemiz daha yapım aşamasındayken alıcısına kazandırmaya başladı” diye konuştu. 


1.394 konut var

Avrupark Bahçekent’in 1.394 konut ve 86 ticari birimden oluştuğunu söyleyen Bengi Hışır, “Projemizde 1+1’den 4+1’e dört farklı tipte daire bulunuyor. Avrupark Bahçekent’te yer alan tüm konutları aynı anda satışa sunduk. Bu sayede müşterilerimize hem uygun fiyat hem de istedikleri daireyi seçme imkanı sağladık” açıklamasında bulundu.


İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Avrupark Bahçekent’i Nisan 2018’de teslim etmeyi planladıklarını ifade eden Hışır, “Biz diğer kuruluşların aksine projemizi etap etap yapmıyoruz. 1.394 dairenin inşasını aynı anda gerçekleştiriyoruz. Şuana kadar üç bloğun kaba inşaatını tamamladık, diğer blokların yapımı da hızla devam ediyor” şeklinde konuştu.


Hayat Park’ın yanında

Cihan İnşaat İş Geliştirme Ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır’ın verdiği bilgiye göre 79 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Avrupark Bahçekent, dev şehir parkı Hayat Park’ın hemen yanında yükseliyor. Proje, Bahçekent’in sağlık, eğitim, alışveriş ve spor gibi imkanlarıyla kendi içindeki zengin sosyal olanakları daire sakinlerine sunuyor. Yüzde 80’i yeşil alana ayrılan Avrupark’ta yaşayanlar hem sitenin peyzaj alanlarında yeşilliğe doyarken hem de İstanbul’un dev şehir parkı içerisinde yer alan göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarından sınırsızca faydalanmanın keyfini sürecek.


Avrupark Bahçekent modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan ve şehir hayatında yokluğu hissedilen tüm aktiviteleri sakinlerine sunacak. Projede açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları bulunuyor.  Avrupark Bahçekent  tamamı kapalı otoparkları ve zengin peyzajı ile dikkat çekiyor.


TEM Otoyolu üzerinde

Bahçekent’te inşa edilen Avrupark Bahçekent, kolay ulaşımıyla ön plana çıkıyor. TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark Bahçekent’te yaşayanlar, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak. Bahçeşehir’e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika mesafede yer alan proje, Silivri banliyö tren hattına, Kanal İstanbul, metro, üçüncü köprü bağlantı yolu ve üçüncü havalimanına yakın konumda bulunuyor. 


Cihan İnşaat Hakkında

Cihan İnşaat, 1999 yılında inşaat mühendisi Ertuğrul Yavuz Pala ve Hayrettin Günan tarafından kuruldu. Taahhüt işleri yaparken bir taraftan da kendi markasıyla konut üretimine başlayan kuruluş, Kurtköy’de Park Life ve Park Town’u, Alanya’da Pamfilia Residence’ı,  Akfırat’ta da Formula Country projesini hayata geçirdi. Herkesin yakından tanıdığı Bosphorus City, İstanbul Sarayları, İstanbul Vizyon Kent, Cihan İnşaat’ın yaptığı taahhüt işlerinden bazıları.  Cihan İnşaat  ayrıca Memorial Ataşehir, Memorial Okmeydanı, Kuveyt Türk Bankacılık üssü, Bim depoları, Ülker, Evyap ve Pelit fabrikalarının inşasını da gerçekleştirdi. 


Telefon: 444 61 63

Avrupark Bahçekent hakkında detaylı bilgi için tıklayın
Avrupark Bahçekent te lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar!projeye sorGeri Dön