24 / 05 / 2024

Axis İstanbul lokasyon bilgisi!

Axis İstanbul lokasyon bilgisi!

Firma: Sur Yapı

Proje: Axis İstanbul

Ofislerin alanlarının 74 metrekareden başladığı projede 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilecek. Axis İstanbul lokasyon bilgisi kapsamında Adalet Sarayı'na 6 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor.Ortak kullanım alanları arasında projede geniş lobi alanları, kafeler, restoranlar, print center, oturma terasları, arşiv odası, fitness center, spor salonu, toplantı salonları hobi ve oyun odası, kat bahçeleri, AVM, sinema salonları gibi donatılar yer alıyor.


Ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde ise Demirkapı metro istasyonu bulunan projede ofisler isteğe bağlı olarak ise 7 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebiliyor. Projede teslimler 2016 yılı Ağustos ayında yapılacak.


Sur Yapı  tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 74 metrekareden başlayıp, 210 metrekareye kadar yükseliyor. Projede ofisler 327 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Axis İstanbul lokasyon bilgisi kapsamında proje Atatürk Havalimanı'na 8 dakika, Vatan Caddesi-Aksaray'a 2 dakika, Adalet Sarayı'na 6 dakika, Dünya Ticaret Merkezi'ne 8 dakika, Çağlayan Adalet Sarayı'nda 8 dakikalık mesafede bulunuyor.


Telefon: 444 5 787

Web: http://www.axisistanbul.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sorGeri Dön