28 / 05 / 2024

Ballıca Manzara Villaları'nda yüzde 50'si şimdi, kalanını anahtar teslimde ödeme fırsatı!

Ballıca Manzara Villaları'nda yüzde 50'si şimdi, kalanını anahtar teslimde ödeme fırsatı!

Firma: Çukurova Gayrimenkul - MSY Yapı

Proje: Ballıca Manzara Villaları

Çukurova Gayrimenkul – Msy Yapı iş ortaklığında hayata geçirilen Ballıca Manzara Villaları'nda yüzde 50'si şimdi kalanını anahtar teslimde ödeme fırsatıyla satışlar devam ediyor.Ballıca Manzara Villaları projesi, İstanbul Pendik'te Ballıca bölgesinde inşa ediliyor. Aralık 2024'te teslim edilmesi planlana projede, yüzde 50'si şimdi kalanını anahtar teslimde ödeme fırsatıyla satışlar devam ediyor.

Çukurova Gayrimenkul – Msy Yapı iş ortaklığında yükselene Ballıca Manzara Villaları'nda, 8 adet bağımsız villa bulunuyor. Söz konusu proje, hayata geçirilecek 4 projeden ilki olma özelliğine sahip.

4 proje ile 100'e yakın villa inşa edilmesi planlanıyor. İlk etap olan Ballıca Manzara Villaları, 5 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

4+1 triblex ile 6+1 fourlex olarak planlanan vilların büyüklükleri 210 ila 286 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Her villaya özel 2 araçlık otopark alanı ayrılan proje, ormanın içinde ve göle komşu şekilde yükseliyor. 

BALLICA MANZARA VİLLALARI SOSYAL ALANLAR!

Ballıca Manzara Villaları projesinde, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, ateş çukuru ve kapalı sosyal tesis gibi pek çok farklı sosyal sonatı alanı yer alıyor. 

Ballıca Manzara Villaları projesinde yer alan villalar, ayrık nizamlı ve geniş bahçeli olarak tasarlandı. Villaların bahçe alanalrı 300 ile 500 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca, bahçelerde organik tarım yapılabilecek bir sera alanı ile barbekü alanı da yer alıyor. 

 Ballıca Manzara Villaları nda yüzde 50 si şimdi, kalanını anahtar teslimde ödeme fırsatı!

BALLICA MANZARA VİLLALARI NEREDE?

Bölgenin doğal dokusuna saygı duyan mimarisi ile hem çevreye duyarlı hem de sakinlerini güvende hissettirecek bir yaşamın kapılarını aralayan Ballıca Manzara Villaları, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika, Kuzey Marmara otoyolu bağlantısına 12 dakika mesafede konumlanıyor.

Proje, Okan Üniversitesi'ne yakınlığının yanı sıra Sabancı Üniversitesi, Terakki Lisesi, Koç Lisesi'ne de 15-16 dakika mesafede hayata geçiriliyor. Proje, Viaport ve Lens AVM'ye 8 dakika, Tuzla Viaport'a 10 dakika uzaklıkta inşa eidliyor.

BALLICA MANZARA VİLLALARI FİYATI NE KADAR? 14 MAYIS 2024 FİYAT LİSTESİ

Ballıca Manzara Villaları'nda konut fiyatları 19 milyon 900 bin TL'den başlıyor. 

Projede ödeme kolaylığı olarak yarısı şimdi yüzde 50'si ise aralık 2024'te ödeme imkanı sunuluyor.

Web: https://ballicamanzaravillalari.com/

Tel: 444 5 923 

Ballıca Manzara Villaları'nda ön talebe özel sıfır faiz fırsatı! 

Ballıca Manzara Villaları satışta! Yeni proje! 

projeye sorGeri Dön