03 / 03 / 2024

Başakşehir'in Kalbi ön talep topluyor! Yeni proje!

Başakşehir'in Kalbi ön talep topluyor! Yeni proje!

Firma: Emlak Konut GYO

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilecek olan Başakşehir'in Kalbi projesi ön talep topluyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle inşa edilen projede toplam 540 adet konut yer alıyor.

Toplam arsa alanı 63 bin 474 metrekare ve toplam emsale esas inşaat alanı 95 bin 211 metrekare olarak belirlenen proje Başakşehir Göçmen Konutları'nın hemen yanında yükseliyor.

Eylül ayı içerisinde satışa çıkması planlanan Başakşehir'in Kalbi'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler kredi imkanından yararlanabiliyor.

1.6 milyon liralık satış

Başakşehir'in Kalbi projesi İntek Konut İnş. A.Ş. & Som Plus Yapı İnş. San. Tic. Ltd. Şti. & Nurgroup Ziraat İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti. İş Ortaklığı ve  Emlak Konut GYO  güvencesiyle inşa edilecek.

Başakşehir İkitelli'de hayata geçirilecek olan projede konutların yanı sıra ticari alanlar ve ofisler de yer alacak.

Toplam arsa alanı 63 bin 474 metrekare ve toplam emsale esas inşaat alanı 95 bin 211 metrekare olan proje için arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 690 milyon TL, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak ise 625 milyon 300 bin TL teklif verildi.

 

Web: https://www.basaksehirinkalbi.com/


Geri Dön