20 / 07 / 2024

Başkaşehir'in stüdyo daireleri 1 haftada kapışıldı

Başkaşehir'in stüdyo daireleri 1 haftada kapışıldı

Konutta ilk kez kar getirisi garantili olarak satışa sunulan Bahçeşehir'deki Başkaşehir Projesi yoğun ilgi gördü. Hafta sonu 200 kişinin maketten daire beğendiği projede 1+1 ve stüdyo dairelerin tamamı satıldı.
Bugüne kadar Bodrum'da gerçekleştirdiği lüks konut projeleriyle tanınan Yapı Endüstrisi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında Bahçeşehir'de başlattığı Başkaşehir Projesi'ne konut almak isteyenler yoğun ilgi gösteriyor. Konutta ilk kez kar getirisi garantili sistemle satışa sunulan projede 1+1 ve stüdyo tipi dairelerin tamamı satıldı. Başkaşehir Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Topçuoğlu, projenin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, hafta sonu 200 kişinin maketten daire beğenmek üzere satış ofisini ziyaret ettiğini söyledi.

Konutta ilk kez uygulanan kar getirisi garantili satış yöntemiyle satışa sunulan Başkaşehir Projesi'nde alıcılara bunun dışında da farklı ve özel satış seçenekleri sunuluyor. Başkaşehir projesinde stüdyo daireden başlayarak, 5+1 dubleks daireye kadar 15 ayrı tipte konut bulunuyor. Daire fiyatları 50 bin 500 YTL'den başlıyor. Proje 24 ayda teslim edilecek. Başkaşehir Projesi'nde dairelerin metrekare fiyatı 1585 YTL.

Başkaşehir'den ev almak isteyenler için farklı ödeme koşulları sunuluyor. Bunların arasında en önemli seçenek, konut pazarlamasında ilk kez uygulanacak olan kar getirisi garantili satış yöntemi. Yüzde 30 peşinat yatıranlar, bir yıl sonunda evi almaktan vazgeçtikleri takdirde, peşinatlarına yüzde 25'lik kar eklenerek iade edilecek. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin bu taleplerini 45 gün önce yazılı olarak bildirmeleri gerekiyor. Bir ay içinde de paralarını geri alabilecekler.

Başkaşehir Projesi, 71 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştiriliyor. Toplam alanın % 85'inin yeşil alan ve sosyal tesislere ayrıldığı projede, yürüyüş parkurları, hobi bahçeleri, yüzme havuzları, spor kompleksleri, açık ve kapalı otoparkların yanı sıra 21 bin metrekarelik alışveriş merkezi yer alacak.

Projenin satış ve pazarlamasını Konut Market üstleniyor. 2000 yılında kurulan ve bugüne kadar 7 binin üzerinde konutun satışını gerçekleştiren Konut Market, proje geliştirme, proje pazarlama, ekspertiz hizmetleri veriyor.

Tel: 0 212 607 17 37


Geri Dön