18 / 06 / 2024

Bekçi alım başvuru tarihi belli oldu mu? Bekçi olma şartları nedir?

Bekçi alım başvuru tarihi belli oldu mu? Bekçi olma şartları nedir?

Bekçi olmak isteyen vatandaşların gözü bekçi alım ilanına çevrilmiş durumda. Bekçi alım başvuru tarihi belli oldu mu? Bekçi olma şartları nedir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bekçilik başvurularına dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...Her dönem olduğu gibi bekçilik alımlarına yoğun ilgi gösteriliyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamada Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 bin bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Peki, bekçilik başvuruları başladı mı? Bekçi olabilmek için istenen şartlar neler? İşte tüm detaylar... 

Geçtiğimiz haftalarda Resmi Gazete'de 3 bin bekçi alımı yapılacağı kararı yayınlandı. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğüne 3 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu ihdas edildi.

Bekçi alım başvuru tarihi belli oldu mu? Bekçi olma şartları nedir?

Bekçi alım başvuru tarihi belli oldu mu?

2022 yılı bekçilik başvuru tarihi henüz belli olmadı. Bekçilik alımları ile ilgili güncel bir açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.  

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön