24 / 06 / 2024

Benzin ve motorine yeni zam mı geliyor? Araç sahipleri dikkat! 

Benzin ve motorine yeni zam mı geliyor? Araç sahipleri dikkat! 

Araç sahipleri için kötü bir haber daha geldi. Sektör temsilcileri, bu geceden itibaren benzin ve motorine yeni zamların geleceğini ileri sürdü. Akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlar dur durak bilmiyor. Bugün yeni bir zam iddiası daha ortaya atıldı. Sektör temsilcileri, bu geceden itibaren benzinin 53 kuruş, motorininse 1 lira 33 kuruş zamlanacağını beklediklerini belirtti. 

Benzin ve motorine yeni zam mı geliyor? Araç sahipleri dikkat! 

Araç sahiplerini yakından ilgilendiren akaryakıt fiyatları en son dün gece değişmiş; benzine 88 kuruş, motorine 1 lira 51 kuruş zam yapılmıştı. 

Peki yeni zamlarla fiyatlar nasıl değişecek? İşte araç sahiplerini yakından ilgilendiren ayrıntılar...

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön