05 / 03 / 2024

Besa Holding'ten Bodrum'a dev yatırım! The Bo Viera projesi bu yıl tamamlanıyor!

Besa Holding'ten Bodrum'a dev yatırım! The Bo Viera projesi bu yıl tamamlanıyor!

Firma: Besa Grup

Proje: The BO Viera

Besa Holding tarafından toplamda 300 milyon dolarlık yatırımla yapılan The Bo Viera projesi Bodrum’un incisi Gündoğan’da yükseliyor. Besa Holding, 50. yılını 'The Bo Viera' projesi ile kutladı. Toplamda 300 milyon dolar değerindeki  The BO Viera  projesi, bölgenin en gözde yaşam alanı olmayı hedefliyor. Şu anda oturumun başladığı projenin bu yıl tamamlanması bekleniyor. 

GÜNDOĞAN'A 310 KONUT GELİYOR!

Bodrum’un incisi Gündoğan’da yükselen proje, 1.2 kilometrelik sahil şeridi, 76 villa, 234 rezidans ve The Bo Vue Curio Collection by Hilton ile bölgenin en gözde yaşam alanı olmayı hedefliyor. 

Besa Holding ten Bodrum a dev yatırım! The Bo Viera projesi bu yıl tamamlanıyor!

300 MİLYON DOLARLIK DEV YATIRIM

Besa Holding, 50. yılını dev bir proje ile taçlandırıyor. Toplamda 300 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen 'The Bo Viera', Türkiye’nin turistik cennetlerinden biri olan Bodrum’un eşsiz noktası Gündoğan mevkisinde 1.2 kilometrelik sahil şeridi, 76 villa, 234 rezidans ve The Bo Vue Curio Collection by Hilton ile bölgenin en prestijli yaşam alanı olmayı hedefliyor.

Besa Holding ten Bodrum a dev yatırım! The Bo Viera projesi bu yıl tamamlanıyor!

THE BO VİERA BU YIL TAMAMLANIYOR!

Doğa ile uyumlu ve sürdürülebilir bir yaşam konsepti sunan proje, akıllı ev sistemleri ve enerji verimliliği ile geleceğin yaşam standartlarını bugünden deneyimlemeyi amaçlıyor. 2017 yılında inşaatına başlanan ve şu anda oturumun başladığı projenin bu yıl tamamlanması öngörülüyor.

Bodrum’un cennet köşesi Gündoğan mevkisinde 'The Bo Viera' projesini toplamda 300 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiklerini belirten Besa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efe Bezci, projede 1.2 kilometrelik sahil şeridi, 76 villa ve 234 rezidans ile toplamda 310 konut olduğunu açıkladı.

The Bo Vue Curio Collection by Hilton ile de bölgenin en gözde yaşam alanı olmayı hedeflediklerini belirten Bezci ''Bu yatırımda, sadece lüks değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir yaşamı da ön planda tutuyoruz. Akıllı ev sistemleri, enerji verimliliği ve çevre dostu tasarım unsurlarıyla donatılan daireler, geleceğin yaşam standartlarını bugünden deneyimlemeye olanak tanıyor.

Bodrum Gündoğan'ın eşsiz doğasına hâkim konumuyla birleşen bu proje, denize sıfır konsepti ve şehrin gürültüsünden uzak huzurlu ve aynı zamanda konfor, estetik ve işlevselliği bir arada sunan prestijli bir yaşam vaat ediyor" dedi.

Gündoğan'da bulunan Besa Holding'in öncü projesi 'The Bo Viera', sadece dört mevsimi değil, aynı zamanda Bodrum'un benzersiz atmosferine uygun dış cephesiyle bölgenin ünlü turkuaz denizi ve eşsiz plajlarıyla öne çıkan doğasını zenginleştiriyor.

Lüks konutlar ve The Bo Vue Curio Collection by Hilton Hotel ile bölge, sadece tatil beldesi olmanın ötesine geçip estetik ve lüksü bir araya getiren benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

WEB: https://www.besaholding.com/

TEL: 0 312 219 1010

The BO Viera Bodrum'da dolar kuru 18 TL'ye sabitlendi! Teslimler önümüzdeki ay!

projeye sorGeri Dön