14 / 06 / 2024

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat!

Beyaz İnşaat Bakırköy City fiyat!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Beyaz İnşaat Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlıyor. Bakırköy City projesi bu yıl Haziran'da teslim ediliyor...
İstanbul Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe'de yükselen  Bakırköy City  projesi,  Beyaz İnşaat  ve Göktaşlar İş Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.


Bakırköy City projesi 163 konut ve 33 cadde mağazasından oluşuyor. Bakırköy City'de daire teslimlerinin bu yıl Haziran ayında yapılması planlanıyor.


200 milyon TL yatırımla yükselen Bakırköy City projesinde metrekare birim fiyatı 10 bin TL'den başlayarak değişiyor. Bakırköy City projesinde 36 ay vade farksız taksitli ödemeler yapılıyor.


2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Bakırköy City projesinde dairelerin alanları 87 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.


9 bin 933 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Bakırköy City projesinde kapalı otopark, fitness, sauna, spor alanları, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy


Tel: 444 40 29

Web: http://bakirkoycity.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sorGeri Dön