22 / 04 / 2024

Beyaz Park Topkapı satışa çıktı!

Beyaz Park Topkapı satışa çıktı!

Topkapı'da merakla beklenen Beyaz Park Topkapı projesi, düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi. Başarılı bir ön talep toplama süreci geçirilen projede lansmanın ardından satışlar da başladı.Beyaz İnşaat'ın İstanbul'un en hızlı değer kazanan ve merkezi bölgelerinden Topkapı'da hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı projesi yoğun bir ön talep sürecinin ardından satışa sunuldu. 


Grand Hyatt Hotel'de düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunulan Beyaz Park Topkapı'da lansman dönemine özel olarak dairelerin fiyatları 395 bin TL'den başlıyor. İstanbul'un kalbi Topkapı'da konumlandırılan Beyaz Park Topkapı projesiyle toplam yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanında, 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari ünite alanları yer alıyor. 


Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz; "43 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bu döneme kadar binlerce konuta, yüzlerce ofise imzamızı attık. Şimdi de İstanbul'un en değerli noktalarmdan Topkapı'da, Beyaz Park Topkapı projemizi 100 milyon TL yatırımla hayata geçiriyoruz. Son derece değerli bir lokasyonda yükselecek projemiz, bölgenin de gelişimi noktasmda büyük önem taşıyor. Lansman öncesinde yoğun bir ilgiyle karşüaşmıştık. Bir çok yatırımcının da bu dönemde talebini aldık. Şu ana kadar projenin %15'i opsiyonlu diyebiliriz. Lansmanın ardından son derece avantajlı fiyatlarla saüşlarımıza da başlıyoruz." dedi. 


100 MİLYON İTLİK DEV YATIRIM


Topkapı'nm en değerli noktasmda konumlanan proje, yaklaşık 86 bin metrekarelik alan üzerinde arsa bedeli hariç 100 milyon TL'lik yatırım ile yükseliyor. 


Son derece değerli bir bölgede yer alan Beyaz Park Topkapı projesinin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alam sunacak. Proje bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor. İki etaptan oluşacak projenin mimarisinde Sabri Paşayiğit ve RGS İç Mimarlık'ın imzası yer alıyor. 


HER ZEVKE HİTAP EDEN DAİRELER


Yaklaşık 86 bin metrekare inşaat alanının da, 371 konut ve dört bin metrekarelik ticari üniteden oluşan projede, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1'den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. 

Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çücıyor. 


CAZİP FİYATLAR, ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ


Bölgeye ve projenin donatüarma kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. 

Beyaz Park Topkapı'da 395 bin TL'den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 


120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullarulabüen projede; yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde 30 aya kadar da faizsiz taksitlendirme imkânı sunuluyor. 


TÜM ULAŞIM AKSLARININ MERKEZİNDE


İstanbul'un en merkezi noktalarmdan Topkapı'da yükselen proje, ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Metro, Metrobüs ve diğer toplu taşıma hatlarına da kısa bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek. Türkiye GazetesiHaber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


İstanbul Topkapı'da Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde teslimlerin 2017 Aralık'ta gerçekleşmesi planlanıyor. 


İstanbul Avrupa yakasında Topkapı'da yaşama geçirilen proje, 86 bin metrekare alan üzerinde ve 2 etaptan oluşuyor. Beyaz Park Topkapı projesi, toplam 371 adet konut ve 9 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede, dairelerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 


DAİRE FİYATI 395 BİN LİRADAN BAŞLIYOR 

Beyaz Park Topkapı projesinde 1 oda 1 salon daireler 71,06 ile 72,64 metrekare, 2 oda l salon daireler 114,82 ile 132,97 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 149,71 ile 190,68 metrekare, 4 oda 1 salon daireler ise 201,74 ile 203,74 metrekare arasında değişen alanlarla dizayn edildi. Bu projede 1 oda 1 salon daireler 395 bin TL Beyaz Inşaat'ın 100 miyon liralık yatırımla Topkapı'da hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı 395 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Proje. Aralık 2017 yılında tamamlanacak. 

ile 479 bin TL, 2 oda l salon daireler 583 bin TL ile 795 bin TL, 3 oda l salon daireler 759 bin TL ile l milyon 15 bin TL, 4 oda l salon daireler 1 milyon 10 bin TL ile l milyon 135 bin TL arasında değişiyor. Ödeme seçenekleri arasında yüzde 25 peşinat sonrası, kalan tutar banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor. Ayrıca, yüzde 25 peşinat ile firma bünyesinde 12,24 ya da 30 aya kadar o faizle taksitlendirme imkanı bulunuyor. Yeni Şafak
Geri Dön