16 / 06 / 2024

Beyşehir TOKİ Konutları başvuruları başlıyor!

Beyşehir TOKİ Konutları başvuruları başlıyor!

TOKİ tarafından Beyşehir'de Avşar Mahallesi'ne yapılacak 251 adet 2. Etap TOKİ Konutlarının başvuruları 25 Haziran-30 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.TOKİ tarafından Beyşehir'de Avşar Mahallesi'ne yapılacak 251 adet 2. Etap  TOKİ  Konutlarının başvuruları 25 Haziran-30 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. 


Konutlar üç farklı tipte yapılacak, Ziraat Bankası şubelerine alt gelir grubu konutları için 4 bin TL, sosyal konutlar için 6 bin TL ödeyerek başvuru yapılabilecek. Ev hayalleri kuranlar 456 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olacak. 


KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLUNACAK

BEYŞEHİR Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen projeye oldukça yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. Başkan Özaltun, "Özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın kira öder gibi ev sahibi olabilmelerini istiyoruz. Huğlu ve Üzümlü mahallerimizde yapılacak TOKİ Konutları'nın başvuru sürecisinin bir an önce başlaması için girişimlerimiz devam ediyor" dedi. 

»BAŞVURU sayısının yeterli düzeyde olduğu takdirde konutların yapımına bu yıl içerisinde başlanacağını ifade Başkan Özaltun, 2. Etap Toplu Konut Projesi'yle ilgili bilgi almak isteyenlerin Belediye hizmet binası girişindeki Ak Masa'ya müracaat etmeleri gerektiği söyledi. 


Anadolu'da Bugün 


Geri Dön