03 / 03 / 2024

Beytepe yatırımcıların yeni gözdesi oldu!

Beytepe yatırımcıların yeni gözdesi oldu!

MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz “Beytepe fark yaratan konumu ve yaşam standartlarını yükselten kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi”MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Beytepe semtinin gün geçtikçe değerine değer kattığını dile getiren Nurettin Yılmaz, konut projelerinde özellikle lokasyonunun çok önemli olduğunu söyledi. Bu anlamda Beytepe’nin de öneminin arttığını dile getiren Yılmaz sözlerine şunları ekledi: “Beytepe, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Ankara’daki eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi konumunda olan bir semt. Konut projelerinde lokasyon neden önemli; örneğin Ankara'nın çok sayıda bölgesinde başarılı konut projelerinin inşa edildiğini görüyoruz. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek.” dedi.

Yeni yaşamın kapıları aralanıyor


1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon loft, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçenekleri bulunan MiaVita Beytepe Projesi, Ankara’nın en gözde yerleşim merkezleri arasında bulunan Beytepe’de yükseliyor. Akaryakıt sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. güvencesi ile yükselen MiaVita Beytepe Projesi, toplam 5 bin metre kare parsel alanda konumlandırılıyor.

Toplam 114 adet dairenin yer aldığı MiaVita Beytepe’de, cep sineması, sauna, yüzme havuzu ve otopark hizmetleri de konut sahibi olanlara ayrıcalık olarak da sunuluyor. Hacettepe Üniversitesi’ne 5.8, Bilkent Üniversitesi’ne 5.9, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne 14, Başkent Üniversitesi’ne 11 kilometre uzaklıkta olan proje Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek.


Geri Dön