05 / 03 / 2024

Beyttürk İnşaat'tan 5 büyük fırsat!

Beyttürk İnşaat'tan 5 büyük fırsat!

Gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği birçok projede şimdiye kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Beyttürk İnşaat; Yalova’da devam eden projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere 5 büyük fırsat sunuyor. 

Konsept projeleri müşterilerine kazandıran ve ulaşılabilir fiyatlar ile inşa etmeyi felsefe haline getiren Beyttürk İnşaat yeni bir kampanyaya başlıyor. Beyttürk İnşaat'ın “5 Altın Fırsat” kampanyası ile konut almanın önündeki engeller kalkıyor.

 

Yalova’da inşa ettiği ve yaşamın başladığı Mia Thermal, Beytepe Yalova, Beytepe Plus ve Beyttürk Orman Projelerini kapsayan kampanya dahilinde özel indirimler, peşinatsız ödeme, yüzde sıfır faiz ile 36 aya kadar taksitlendirme olanakları ve avantajlı ödeme tabloları gibi birçok özel imkan bir arada bulunuyor.

Peşinat yok %15 indirim ya da Sıfır Faiz Avantajı Var…


5 Altın Fırsat Kampanyası dâhilinde, peşin ya da konut kredisi kullanımında yüzde 15’e varan indirim imkanlarının yanı sıra konut kredisi kullanan tüketiciler peşinat ödemeden ev sahibi oluyor. Kampanyada ayrıca, Beyttürk Finansman Sistemi ile ödemesi 36 aya varan kredi masrafı olmadan sıfır faiz avantajları bulunuyor. 

Taksitler Kiracınızdan.. 


Avantajlı ve esnek ödeme planları sunan 5 Altın Fırsat kampanyası çerçevesinde tüketiciler, diledikleri zaman ara ödemeler yaparak ödemelerini gelirlerine uygun hale getiriyor. Sık ödeyerek daha az faiz ödeme kolaylıklarının da yer aldığı kampanyada, kredi ödemelerine düşük taksitlerle başlayanlar proje tamamlandığında evlerini kiraya vererek yeni taksit tutarlarını kendileri belirliyor.

www.beytturk.com

 


Geri Dön