18 / 04 / 2024

Bitcoin, balina alımları ve Nasdaq ile 25 bin dolara tepki gösterebilir!

Bitcoin, balina alımları ve Nasdaq ile 25 bin dolara tepki gösterebilir!

Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimi Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Beste Naz Süllü'nün o açıklamaları...Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimi Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. 

Yaptığı açıklamada Kasım ayında yapılacak olan Senatör seçimleri öncesinde dün Fed Başkanı Powell, Kongre önünde zorlu bir sınav verdiğini söyleyen Beste Naz Süllü, ekonomide sürprizlere açık kapı bırakan cümlelerinden enflasyonun bir süre daha yüksek seyredeceğini ve aynı zamanda yumuşak inişin ise ‘çok zorlu’ olacağını kaydetti.

Bitcoin, balina alımları ve Nasdaq ile 25 bin dolara tepki gösterebilir!

Yaptığı açıklamada şu sıralar yumuşak iniş kelimesi piyasalar için önemli bir ifade olmadığını söyleyen Beste Naz Süllü, "Zira Powell’ın cümlelerinden Fed’in gazı artıracağı ve faiz artırımlarını sertleştirerek devam edeceğini öğrendik. Bunun yanı sıra Philadelphia Fed Başkanı Harker da dünkü yaptığı konuşmada ekonominin birkaç çeyrek daralabileceğinin altını çizdi." dedi.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön