25 / 04 / 2024

Bitcoin satmaya olan ilgi, bu senenin dibinde!

Bitcoin satmaya olan ilgi, bu senenin dibinde!

Ethereum ve XRP tırmanırken, yatırımcının Bitcoin satmaya olan ilgisi senelik en düşük seviyeye geldi.Daha geniş kripto para piyasası büyük düzeltmelerden geçerken, yatırımcıların satışa olan ilgisi değişmeye devam ediyor. Özellikle ilgi, belirli kripto varlıklarının gelecekte büyüyeceği inancını kısmen yansıtıyor. 

'Bitcoin sat' anahtar kelimesine Google arama ilgisi son 12 ayın en düşük seviyesine ulaştı ve 24 Eylül'de sona eren haftada 29 popülerlik puanı kaydetti. İlgi 23 Ekim'de sona eren haftada zirveye ulaştı.

Bitcoin satmaya olan ilgi, bu senenin dibinde!

Teknoloji Oku'da yer alan habere göre; ek olarak, ' Ethereum Sat'a olan ilgi, son 12 ayda yüzde 16'lık bir büyüme göstererek küçük kazançlar kaydetti. 24 Eylül'de sona eren haftada, terim 14 puan kaydetti. Benzer biçimde, XRP Sat'a olan ilgi de artıyor ve 5 popülerlik puanı kaydediyor. 10 Eylül'de biten haftada değerlerin 0'da durduğunu belirtmekte yarar var.

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön