22 / 05 / 2024

Bizim Evler 7'de teslimler 2017'de yapılacak!

Bizim Evler 7'de teslimler 2017'de yapılacak!

Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir noktada yer alıyor. Projede konut teslimlerinin 2017’de yapılması hedefleniyor.Bugüne kadar 5 bin 500 Bizim Evler projesinde yaşam başlarken, Bizim Evler 6 ve 7’nin satışları devam ediyor.  

 

Dört tarafı ulaşım

 

İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö tren hatları, 3.Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, “Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule’yi cazibe merkezi haline getiriyor.

 

8 yılda 6 proje

 

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Ispartakule’de 8 yılda 6 projeye imza atan İhlas Yapı, yatırımcısına BizimEvler 7 ile yeni bir fırsat daha sunuyor.532 konut ve 48 ticari ünitenin yer aldığı BizimEvler 7, konumu itibariyle Küçükçekmece Gölü ile Marmara Denizi’ne hakim bir manzaraya sahip. 

 

Metroya yürüme mesafesinde

 

Bizimevler 7’de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yatırımcının beğenisine sunuluyor. Çalışmaları başlayan Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir noktada yer alıyor. Projede konut teslimlerinin 2017’de yapılması hedefleniyor.


Vatan


Geri Dön