18 / 07 / 2024

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşin, hemen taşın kampanyası!

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşin, hemen taşın kampanyası!

Yaşamın başladığı ve teslime hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7’den ev sahibi olmak isteyen konut alıcıları yüzde 5 peşin “Hemen al, hemen taşın’’ kampanyasıyla daireleri bugün alıp 2019’da ödemeye başlayabilecek...
İhlas Yapı imzası taşıyan Bizim Evler 7 projesi sonbahar kampanyası ile alıcılara  “yüzde 5 peşin, hemen taşın” fırsatı sunuyor.  Yaşamın başladığı ve teslime hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7’de 2+1 daireler 505 bin TL den başlıyor.

 

Bizim Evler 7’den ev sahibi olmak isteyen konut alıcıları yüzde 5 peşin “Hemen al, hemen taşın’’ kampanyasıyla teslime hazır daireleri bugün alıp 2019’da ödemeye başlayabilecek.
 

2+1 DAİRELER 505 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

 

Mahalle konseptinde aile öncelikli bir yaşam sunan Bizim Evler 7’ de yüzde 5 peşinatla hemen taşınma fırsatı sunuluyor. Ödemelerin 2019 yılında başladığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslıdairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.

 

Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan daireler 505 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahip olmak isteyenlere ayrıca yüzde 15 nakit indirimi de yapılıyor.

 

GÖL ve DENİZ MANZARASINA HAKİM

 

Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada yer alan Bizim Evler 7, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası,basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor.Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ilesite sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

 

METRO HATTI İLE DEĞERİNE DEĞER KATACAK

 

İstanbul’un prestijli bölgesi olan Ispartakule’de TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri BizimEvler’e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak.

 

Projede Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.  Marmaray  ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada bulunacak. 

 
Web: http://www.bizimevler.com.tr/landing_page/7/

Tel: 0212 405 10 00


Geri Dön