21 / 04 / 2024

Bizim Evler 9 ön talep topluyor!

Bizim Evler 9 ön talep topluyor!

Firma: İhlas Holding

Proje: Bizimevler 9

İhlas Holding'in Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde hayata geçireceği en yeni projesi Bizim Evler 9 ön talep topluyor...İnşaat sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle bir çok proje hayata geçiren İhlas Holding, yeni projesi için düğmeye bastı.

İhlas Holding'in en yeni projesi Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde hayata geçirilecek. Bizim Evler 9 ismiyle yükselecek proje için ön talep toplanıyor.

Haziran ayında satışa çıkması planlanan Bizim Evler 9 projesinin teslimlerinin 36 ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

Bizim Evler 9 ön talep topluyor!

Yaklaşık olarak 150-160 konutun yer alacağı Bizim Evler 9 projesi için, inşaat projesi yapmak üzere hasılatın yüzde 45'i arsa sahibine ait olacak şekilde hasılat paylaşım sözleşmesi imzalandı. 

Arsa alanı 14 bin 607 metrekare olarak belirlenen Bizim Evler 9 projesinde konutlar ve iş yerleri yer alacak. Projedeki konut tipleri 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı.

Bizim Evler 9 ön talep topluyor!

İhlas Holding geçtiğimiz günlerde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Bizim Evler 9 projesi ile ilgili olarak şu açıklamayı yapmıştı:

İstanbul ili Avcılar İlçesi Firüzköy Mahallesi 648 Ada 5 parselde kayıtlı 14.607 m² yüzölçümlü arsa üzerinde konut ve iş yerinden oluşan  Bizimevler 9  adı verilecek inşaat projesi yapmak üzere hasılatın %45'i arsa sahibine ait olacak bir hasılat paylaşım sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu projenin Mayıs ayında başlayıp 36 ayda tamamlanması planlanmaktadır. 

*Görseller Bizim Evler 8 projesine aittir.

Web: http://www.ihlasyapi.com.tr/anasayfa.html
Telefon: 0212 405 10 00

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sorGeri Dön