22 / 04 / 2024

BMW 3 Serisi’nin fiyat listesi güncellendi mi? İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

BMW 3 Serisi’nin fiyat listesi güncellendi mi? İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Avrupanın en büyük otomobil üreticilerinden BMW’nin orta üst segment modeli 3 Serisi’nin ekim ayı fiyat listesi yayımlandı. İşte, BMW 3 Serisi’nin 6 Ekim 2022 fiyat listesi…BMW 3 Serisi’nin fiyat listesi güncellendi mi? İşte 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

1975 yılından bu yana satışta olan BMW 3 Serisi’nin ekim ayı fiyat listesi belli oldu.

BMW 3 Serisi Sedan, yeni sportif tasarımının getirdiği benzersiz sürüş dinamiklerinin yanı sıra sürücü için kapsamlı ve modern teknoloji desteği ile geliyor.

Sağladığı sayısız yenilikçi teknoloji, sürücü ve otomobil arasında rahat bir iletişim olanağı sunan BMW 3 Serisi, önemli tüm bilgilere eksiksiz bir genel görüş sağlayan BMW Kavisli Ekran aynı zamanda dokunmatik özelliğiyle pratik kontrol imkanı sunarken, akıllı telefon entegrasyonu üzerinden sağlanan sınırsız bağlantı rotaları akıllı telefonunuzda rahatça planlamanıza ve ardından otomobilinize aktarmanızı sağlıyor.

BMW Kavisli Ekran kullanılarak neredeyse tüm BMW 3 Serisi fonksiyonları kontrol edilebilirken, istenirse Head-Up Display özelliğiyle tüm bilgiler doğrudan sürücünün önündeki cama yansıtılabiliyor.

Peki BMW 3 Serisi’nin teknik özellikleri neler? İşte, BMW 3 Serisi’nin teknik özellikleri ve 6 Ekim 2022 fiyat listesi…


Geri Dön