27 / 02 / 2024

Bodrum Mandalya Evleri'nde fiyatlar 100 bin eurodan başlıyor

Bodrum Mandalya Evleri'nde fiyatlar 100 bin eurodan başlıyor

Bu haber lüks yazlıkları sevenler için! Bodrum'da, Gündoğan Kızılburun Mevkii'nde denize 500 metre uzaklıkta, zeytin, meşe ve çam ağaçlarıyla kaplı dik bir yamacın zirvesine konumlanmış Mandayla Evleri'nde fiyatlar 100 bin eurodan başlıyor.Gündoğan ve Mandalya Körfezi'nin panoramik manzaralarını, birbirinden farklı, çarpıcı perspektiflerle yakalayan Mandalya Evleri 24.000 metrekare alanda 38 bloktan oluşuyor.

Tamamı kesintisiz manzara gören Mandalya Evleri 86 metre kare 100 bin Euro, 168 metre kare 200 bin Euro, 208 metre kare 248 bin Euro ve 294 metre kare 345 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Huzurlu, doğayla bütünleşmiş bir Akdeniz yaşamıyla, günümüz konforunun tüm ihtiyaçlarına cevap veren projenin büyük bölümü bu yaz biterken, tamamı ise 2008 yazında bütünüyle tamamlanmış olacak. Yüzme havuzu, sauna, jakuzi, kapalı garaj gibi kişiye özel seçenekler sunulan Mandalya Evleri'nde daire, dubleks ve tripleks villalardan oluşan 38 modern konut bloğu, denize ve manzaraya doğru teraslanan, bolca bitkilendirilmiş, renkli Akdeniz bahçelerine sahip.

Projenin ortak kullanım alanlarında yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, restaurant, cafe- bar, fitness, sauna ve mini market de bulunuyor. Ayrıca yönetim ofisi, park ve çocuk parkının da tasarlandığı tesiste teknik altyapı olarak enerji trafosu, kablosuz internet, uydu sistem tv yayını, otomatik sulama-aydınlatma ve güvenlik sistemleri mevcut.

 


Geri Dön