15 / 06 / 2024

Boğaz'da butik site arayanlara

Boğaz'da butik site arayanlara

Boğaz hattında butik site arayanlar, bu proje sizin için. 10 blokta 21 dairede yaşama fırsatı. Tabi bütçeniz uygunsa detaylar için tıklayınEmirgan Reşitpaşa'da yapımı süren Emirgan Evleri butik bir proje olarak ahşap ve modern mimarisi ile dikkat çekiyor. 10 blokta 21 dairenin yer aldığı proje konforlu yapısı ve sosyal alanlarıyla Emirgan' da farklı bir yaşam alanı yaratıyor.

Doğa Gayrimenkul imzasını taşıyan Doğa Emirgan Evleri İstanbul'un yaşanması en keyifli, boğazın en özel yerleşim yerlerinden Emirgan 'da yer alıyor. Doğa Emirgan Evleri gerek estetiklik mimarisi gerekse kullanım alanlarındaki fonksiyonellikle konforlu bir yaşam sunuyor.

7 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan konutlar alanları 244m2 ile 400m2 arasında değişen 10 blok 21 daireden oluşuyor. 244-282m2'lik çatı dubleksler, 301 ve 274m2'lik bahçe dubleksler, 156 ve 100m2'lik 2+1 daireler ve 400m2'lik bir villanın bulunduğu projede 7 farklı tipte daire planı bulunuyor. Doğa Emirgan Evleri projesinde çekirdek aileden kalabalık ailelere kadar herkese uygun konut bulmak mümkün. Konutların farklı büyüklükte ve tipte kurgulanması hem mimari hem de yaşamsal zenginliğe ve çeşitliğe işaret ediyor.

Ahşap ve modern mimarisi ile ön plana çıkan projede kullanılan tüm malzemeler doğanın yeşilliği ile uyum sağlıyor. Genel yerleşimde kullanılan ilkeler iç mekân düzeninde de görülebiliyor. 1.sınıf ithal malzemenin kullanıldığı daireler mutfaklarındaki ankastre ürünleri, fırın, ocak, davlumbaz, çöp öğütücü, bulaşık makinesi, yerlerin lamine parkesi, ıslak zeminlerin banyo dolapları ve kapı montajları bitmiş şekilde anahtar teslim olarak sunuluyor.

Blokların birbirinin önünü kesmeyecek şekilde özel olarak konumlandırılması evlerin açık, ferah bir ortama bakmalarını sağlıyor. Sitede her bir konuta 2 araçlık kapalı otopark alanı ve 24 saat güvenlik sağlanıyor. 6x20cm ebadında açık yüzme havuzu, fitness-aerobic salonu, sauna, oyun odaları ve kafenin bulunduğu sosyal bir tesis rahatlama imkânı sunuluyor. Emirgan'da benzeri bulunmayan bir yaşam alanı sunan ve sadece 21 daire ile sınırlandırılmış olan Emirgan Evleri şehir gürültüsünden uzak, konforlu bir yaşam sunmasıyla tercih ediliyor.

Doğa Gayrimenkul'un Temmuz 2006'da yapımına başladığı projenin mimari dokusu Hakan Habif ve Boran Ekinci imzası taşıyor. Aralık 2007'de teslim edilecek olan Doğa Emirgan Evleri kendi içine kapalı, korunaklı yapısı, mimarisi ve yaşam kalitesiyle Emirgan da öne çıkmaya aday bir proje.


Geri Dön