22 / 04 / 2024

Bomonti Business Center’da Boğaz ve Haliç manzaralı son ofisler!

Bomonti Business Center’da Boğaz ve Haliç manzaralı son ofisler!

Bomonti’nin en prestijli projesi Bomonti Business Center’da sayılı ofisler sahiplerini bekliyor. Eşsiz Boğaz ve Haliç manzarası ile dikkat çeken Bomonti Business Center’da ofis kiralayacak firmalar ise özel olarak seçiliyor…

Proje geliştirme grubu Peker Grup, tarafından hayata geçirilen Bomonti’nin en prestijli projesi Bomonti Business Center’da sayılı ofisler sahiplerini bekliyor. Eşsiz Boğaz ve Haliç manzarası ile dikkat çeken Bomonti Business Center’da ofis kiralayacak firmalar ise özel olarak seçiliyor…


İstanbul’un kalbinde son yılların en çok prim yapan bölgelerinden biri olan Bomonti’de yükselen Bomonti Business Center, iş dünyasına ve yerli-yabancı yatırımcılara prestijli ofisler sunuyor. 


Mimari yapısı ve peyzajıyla farklılık yaratan ve  iş dünyasının gözde merkezi olmaya aday ofisler, 4 metre yüksekliğindeki tavanları, aydınlık yapısı ve ses geçirmeyen, ultraviyole cam özellikleri ile ferah çalışma ortamı sunuyor. Özel cam ve çerçeve sistemleri sayesinde yazın aşırı sıcağı, kışın ise aşırı soğuğu engelliyor. Havalimanı apronlarında kullanılan camla şehrin merkezinde olan bina hiç ses geçirmiyor.

 

Yüksek tavanlı ofisler yapma konusunda ofis sayısı kaybını bile göze alan Peker Grup, çalışanların motivasyonunu artırıcı tüm hizmetleri bünyesinde barındıran Bomonti Business Center ile iş hayatında kaliteli ve mutlu bir çalışma ortamı ile öne çıkıyor. Bu özelliği ile İstanbul iş hayatında yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih edilen bir ofis merkezi oluyor.


Seçkin misafirleriyle buluşmaya başlayan Bomonti Business Center, güvenlik önlemleriyle de dikkat çekiyor. Güvenlik derdini unutturacak, en ufak bina önlemlerine dair detayların da düşünüldüğü Bomonti Business Center’da ofiskiralayacak firmalar özel seçiliyor. Firma seçiminde oldukça seçici davranılıyor, başvuru yapan firmalar ilk önce ön bir araştırmadan geçiriliyor. 


Satış ve kira rakamları ise İstanbul’daki ofislerden farklı değil, hatta sunduğu imkanlarla mukayese edildiğinde ekonomik kalıyor. Bu nedenle ön elemeyi geçip de Bomonti Business Center’da ofis sahibi olan firmalar, büyük bir ayrıcalığa kavuşuyor.


Boğaz ve Haliç manzaralı ofisler

Üst düzey standartlarına sahip bahçe peyzajı, şehrin merkezinde sağladığı 


geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan Bomonti Business Center, yüksek konumu sayesinde, bir yandan Boğaz manzarasını diğer yandan ise Haliç'in eşsiz ve tarihi güzelliğini görebilmesiyle de ayrı bir değere sahip

Yeni gelişen, özel imarlı, büyük bir alanda yer alması da projeyi doğru bir yatırım aracı olarak öne çıkarıyor. Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kolay ulaşım sağlayacak bir noktada yükselen Bomonti Business Center, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri sayesinde ana arterlere hızlı bağlantı sağlıyor. 

Ayrıca, Maçka, Nişantaşı, Çağlayan, Mecidiyeköy ve Taksim gibi iş, kültür-sanat, spor, kongre, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı projenin değerini ön plana çıkarıyor. 

27 katlı tek kuleden meydana gelen Bomonti Business Center projesinin 22 katı ofislere ayrılmış durumda. Yüksekliği 102 metre olup 5 bodrum kat, 1 zemin kat ve 22 ofis katından oluşuyor. 800 metrekare tam ofis katları 4'e bölünebiliyor. Bu şekilde 88 adet çeyrek ofis yer alıyor. 205 araçlık otoparkı bulunan Bomonti Business Center'da çeyrek ofis katları için 2, yarım ofis katları için 4 ve tam ofis katları için 8 araçlık otopark alanı mevcut. Geri Dön