24 / 04 / 2024

Bomonti Business Center’da son ofisler!

Bomonti Business Center’da son ofisler!

İnşaat sektörünün önde gelen proje geliştirme grubu Peker Grup’un Bomonti’de hayata geçirdiği Boğaz ve Haliç manzarası ile öne çıkan Bomonti Business Center’da sınırlı sayıdaki son ofisler sahiplerini bekliyor.Bir dünya kenti haline gelen İstanbul, son yıllarda yerli ve yabancı şirketlerin ofis üssü haline geldi. Uluslararası birçok firma İstanbul’un merkezi lokasyonlarında ofis kiralamayı tercih ediyor. Son yılların en çok prim yapan bölgelerinden biri olan ve merkezi lokasyonu ile öne çıkan Bomonti de yükselen Bomonti Business Center, yerli-yabancı yatırımcıların tüm taleplerine karşılık verebilen ofisleri ile  dikkat çekiyor.


Merkezi lokasyonlar tercih sebebi….

Yerli-yabancı yatırımcıların ve şirketlerin ofis kiralamak için İstanbul’un merkezi lokasyonlarını tercih ettiklerine dikkat çeken Peker Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Peker, “Bomonti Business Center, merkezi lokasyonu, eşsiz Boğaz ve Haliç Manzarası ile birlikte bir ofiste olması gereken donatılardan çok daha fazlasına sahip olması ile farklılaşıyor. Bu yapısı ile en çok tercih edilen ofis projelerinden birisiyiz” dedi. 


Bomonti Business Center’daki ofisler, 4 metre yüksekliğindeki tavanları, aydınlık yapısı ve ses geçirmeyen, ultraviyole cam özellikleri ile ferah çalışma ortamı sunuyor. Özel cam ve çerçeve sistemleri sayesinde yazın aşırı sıcağı, kışın ise aşırı soğuğu engelliyor. Havalimanı apronlarında kullanılan camla donatılan binamız şehrin merkezinde olmasına rağmen hiç ses geçirmiyor ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor.

 


Mimari yapısı ve peyzajıyla dikkat çeken ofislerin iş dünyasının gözde merkezi olmaya aday olduklarına işaret eden Peker şunları söyledi:

“Bomonti Business Center, satış ve kira rakamları ise İstanbul’daki ofislerden farklı değil, hatta sunduğu imkanlarla mukayese edildiğinde ekonomik kalıyor. Bu nedenle Bomonti Business Center’da ofis sahibi olan firmalar, büyük bir ayrıcalığa kavuşuyor.”


Yüksek tavanlı ofisler yapma konusunda ofis sayısı kaybını bile göze alan Peker Grup, çalışanların motivasyonunu artırıcı tüm hizmetleri bünyesinde barındıran Bomonti Business Center, iş hayatında kaliteli ve mutlu bir çalışma ortamı sunuyor. Bu özelliği ile İstanbul iş hayatında yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ofis merkezi oluyor.Manzarasıyla fark yaratan ofisler

Üst düzey standartlarına sahip bahçe peyzajı, şehrin merkezinde sağladığı  geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan Bomonti Business Center, yüksek konumu sayesinde, bir yandan Boğaz manzarasını diğer yandan ise Haliç'in eşsiz ve tarihi güzelliğini görebilmesiyle de ayrı bir değere sahip.

Yeni gelişen, özel imarlı, büyük bir alanda yer alması da projeyi doğru bir yatırım aracı olarak öne çıkarıyor. Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kolay ulaşım sağlayacak bir noktada yükselen Bomonti Business Center, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri sayesinde ana arterlere hızlı bağlantı sağlıyor. 

Ayrıca, Maçka, Nişantaşı, Çağlayan, Mecidiyeköy ve Taksim gibi iş, kültür-sanat, spor, kongre, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı projenin değerini ön plana çıkarıyor. 

27 katlı tek kuleden meydana gelen Bomonti Business Center projesinin 22 katı ofislere ayrıldı. Yüksekliği 102 metre olup 5 bodrum kat, 1 zemin kat ve 22 ofis katından oluşuyor. 800 metrekare tam ofis katları 4'e bölünebiliyor. Bu şekilde 88 adet çeyrek ofis yer alıyor. 205 araçlık otoparkı bulunan Bomonti Business Center'da çeyrek ofis katları için 2, yarım ofis katları için 4 ve tam ofis katları için 8 araçlık otopark alanı mevcut. 

Geri Dön