18 / 06 / 2024

Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın 8.990 TL! Özellikleri nedir! 1 Şubat 2023 fiyat listesi

Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın 8.990 TL! Özellikleri nedir! 1 Şubat 2023 fiyat listesi

Mutfaklarda işleri minimum düzeye indiren Bosch ankastre fırın ev hanımlarının mutfaklarında görmek istediği ürünlerden biri. Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın 8.990 TL! Özellikleri nedir! 1 Şubat 2023 fiyat listesi
Mutfağınızda birbirinden leziz yiyecekler hazırlarken yardımcınız olabilecek bu ürün fonksiyonel özellikleri ile pratik ve kolay bir hizmet sunar. Mutfakların en kullanışlı eşyalarından biri olan bu ürün pek çok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilmektedir.

BOSCH ANKASTRE MİKRODALGA FIRIN ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek mikrodalga gücü sayesinde yiyecekleri hızla ısıtır.Çeşitli fonksiyonları sayesinde hem çözdürme hem de pişirme işlemini yapar.
  • Ürünün gövde malzemesi üst düzey kaliteye ve yüksek dayanıklılığa sahiptir ve bu ürünün ömrünü uzatır.
  • Fonksiyon ve süre gibi bilgiler, fırının gövdesinde bulunan LED ekrandan takip edilebilmektedir.Çevirmeli kontrol düğmeleri sayesinde ürünü programlamak çok basittir. Elektronik saati de gösteren LED ekran dokunmatik özelliğe sahiptir.
  • Ürünün içinde yer alan aksesuarlar 1 adet tel ızgara ve 1 adet döner tabak şeklindedir. Döner tabak cam materyalden üretilir ve 25.5 cm büyüklüğündedir. Kompakt tasarımı ve minimal boyutları sayesinde mutfaklarda çok yer kaplamamaktadır.
  • BEL524MS0 modelinde toplamda 8 program yer alır. Bu 8 programda 4 tanesi defrost, yani çözdürme işlemi için kullanılır. Buna ek olarak 3 adet de pişirme programı bulunmaktadır. 

Mikrodalga fırının teknik özellikleri ve fiyat listesi nedir? 


Geri Dön