28 / 05 / 2024

Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte Bosch 14 Mart 2023 fiyat listesi

Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte Bosch 14 Mart 2023 fiyat listesi

Yeni evlenecekler ve ya evini yenileyecekler Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın'ın en ucuza nerede satıldığını sizler için araştırdık. İşte detaylar..Bosch BEL524MS0 Ankastre Mikrodalga Fırın en ucuza nerede satılıyor? İşte Bosch 14 Mart 2023 fiyat listesi
Gelişmiş teknolojisi ile mutfaklardaki yemek pişirme ve ısıtma işerini minimum düzeye indiren Bosch ankastre fırın ev hanımlarının mutfaklarında görmek istediği ürünlerden biri olmaya devam ediyor. Mutfağınızda birbirinden leziz yiyecekler hazırlarken yardımcınız olabilecek bu ürün fonksiyonel özellikleri ile pratik ve kolay bir hizmet sunarak kullanıcının beğenisini kazanıyor. 

Bosch ankastre fırın yüksek mikrodalga gücü sayesinde yiyecekleri hızla ısıtır.Çeşitli fonksiyonları sayesinde hem çözdürme hem de pişirme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirir. Ürünün gövde malzemesi üst düzey kaliteye ve yüksek dayanıklılığa sahip olması kullanım ömrünün uzamasına neden olur.

Fonksiyon ve süre gibi bilgiler, fırının gövdesinde bulunan LED ekrandan takip edilerek gerektiğinde müdahale edilebiliyor.Çevirmeli kontrol düğmeleri sayesinde ürünü programlamak çok pratiktir. Elektronik saati de gösteren LED ekran dokunmatik özelliğiyle dikkat çeker.

Ürünün içinde yer alan aksesuarlar 1 adet tel ızgara ve 1 adet döner tabak şeklinde gelir. Döner tabak cam materyalden üretilir ve 25.5 cm büyüklüğüne sahiptir. Bu sayede kompakt tasarımı ve minimal boyutları sayesinde mutfaklarda çok yer kaplamaz.

 


Geri Dön