23 / 04 / 2024

Broderi Narin saten ile güneşe renkli koruma ve serinleme

Broderi Narin saten ile güneşe renkli koruma ve serinleme

Broderi Narin, saten güneşlikleri ile evleri güneşin istenmeyen etkilerinden koruyor. Broderi Narin, her renk tül perdenin altında kombin edilebilir 33 renk seçeneğine sahip saten güneşlik alternatifleri ile güneş ışığının direkt olarak girmesini ve eşyalBroderi Narin, "Base Collection"ın bir parçası olarak 33 renkten oluşan saten seçenekleri ile tüketicinin beyaz, krem ve bej tonlarında görmeye alıştığı güneşliklere, işlevsel bir estetik kazandırıyor. Broderi Narin'in çok farklı renklerdeki saten güneşlikleriyle, özellikle renkli tül ve fonluk altında aykırı duran beyaz satenlere de çözüm üretilmiş oluyor. Pencerelerinde sadece güneşlik kullanmak isteyenler de Broderi Narin'in saten güneşlikleriyle renk uyumunu kolayca yakalayabiliyor.

Ekru, sarı, mavi ve yeşilin en güzel tonlarından oluşan saten güneşlikler ile iç mekânlar canlanırken, kahve, siyah, gri ve kırmızı alternatifler ile pencerelere görkemli bir hava hâkim oluyor. Broderi Narin, ayrıca satendeki dokuma kalitesiyle, güneşliklerin görünümüne ağırlık ve kullanımına da işlev kazandırıyor. Sık saten dokuma, güneş ışığının direkt olarak girişini önlemesinin yanı sıra, bunaltan yaz günlerinde sıcaklığı da belli oranda engelliyor.

Broderi Narin, 250'den fazla bayi ve satış noktasıyla, 80 yılı aşan birikimiyle, dikişten, montaja ve evdeki son ütüye kadar her aşamada, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içinde, binlerce ürün çeşidinin mevcut olduğu İstanbul Mahmutbey'deki fabrika satış mağazasında hizmet veriyor.

www.broderinarin.com.tr

Tel: 0212 446 37 93


Geri Dön