20 / 05 / 2024

Bu çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız ilk günkü gibi kusursuz ve temiz! 29 Ocak 2023 fiyat listesi

Bu çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız ilk günkü gibi kusursuz ve temiz! 29 Ocak 2023 fiyat listesi

Her bütçeye uygun geniş programlı çamaşır makineleri özellikleri ile dikkat çekiyor.Bu çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız ilk günkü gibi kusursuz ve temiz! 29 Ocak 2023 fiyat listesi
Günümüzde teknolojinin daha da gelişmesi ile beyaz eşya ürünlerinde bir çok etkileyici özellik yer almıştır. Bu özellikler sayesinde zamandan,enerjiden tasarruf etmek mümkündür.Hijyenik temiz çamaşırlar elde etmek için bir çok arayış içine giren ev kadınlarının karşısına Altus Devir Çamaşır Makineleri çıkıyor.

ÇAMAŞIR MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ

  • Dakikada 1000 defa tam tur dönebilen tamburu kirlerin deterjan yardımıyla daha iyi çıkarılabilmesi adına etkili bir temizleme imkanı sunar.
  • Dengesiz yük kontrolü özelliği sayesinde makineye yerleştirilen çamaşırların daha verimli bir şekilde yıkanabilmesi mümkün hale geliyor.
  • Altus 1000 Devir Çamaşır Makinesi otomatik su ayarlaması yapan teknolojisi özelliği ile içerisinde yer alan çamaşırlar için ne kadar su harcanması gerekiyorsa bunu minimum seviyede tutarak su faturalarında da olumlu sonuçlar yaratıyor. 
  • Yıkama sırasında 62 desibellik ses seviyesiyle temizlik işlemlerini gerçekleştiren çamaşır makinesi, sıkma aşamasındaysa 75 desibellik ses düzeyiyle sıkma işlemlerini gerçekleştirerek komşuları rahatsız etmeyi önlüyor. 
  • Taşma emniyeti teknolojisi suyun artış gösterdiği anlarda su düzeyini ihtiyaç duyulan seviyede tutarak verimli bir yıkamayı sağlıyor.
  • Altus  Çamaşır Makinesi, çocuk kilidi özelliği yardımıyla çocuklu aileler için güvenli bir kullanım oluşturarak ebeveynlerin endişelenmesinin önüne geçiyor.

Peki ürünlerin güncel fiyat listesi nedir?

 


Geri Dön